Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az a jó politikus, aki a...

Az a jó politikus, aki a legnagyobbat tud hazudni?

Figyelt kérdés

Mindig sírnak, az emberek: hogy őket becsapták, meg Gyurcsány aztán meg Orbán is átverte a választókat. Ha nem hazudtak volna, akkor szavaztak volna rájuk?

Egy ilyen politikus támogatnátok: "nekem kell a pénz meg a hatalom ti meg le vagytok sz'rva".


2011. júl. 12. 13:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ez van most is a fideszesek eltűntek a lapról,-szégyenlik magukat-becsapták az embereket.Bármit ígértek az az nem is ígértek hanem rögtönöznek mindent.Parlamenti ülések előtti

napon találja ki Lázár , Kósa a másnapi törvényeket, amit az egypárt-rendszerük meg is szavaz!!Hozzá nem értők!!

Munkahelyeket kell teremteni ,-elmúlt már 1év!!

2011. júl. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 07:41


:)))))))))))))


Nem hinném hogy szégyellik magukat azok az emberek, akik milliárdokkal dobálóznak. Ők nem hülye emberek, és nem is az etika szószólói. A hazai politika krémje, de nem csak a hazaié, ez a politika világviszonylatban.

2011. júl. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
26%
Teremtettek is már munkahelyeket, de főként a vállalkozások számára teremtettek kedvezőbb feltételeket hogy több munkahely legyen. Nem én vagyok itt erre az egyetlen példa. Nem hazudott a Fidesz, csak nem 1 év alatt ígértek kánaánt. Csak sokan így gondolták. Azon tudom magam egyébként a legjobban felhúzni, amikor egy pályakezdő azon sír hogy még nem ért el semmit, rossz a kormány. Kicsit el kellene már gondolkozni.
2011. júl. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

@kolopele:


Pályakezdőknek mit tudnál ajánlani?

2011. júl. 18. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 02:33


Van erre egy jó szlogen: "Ne sírj, küzdj!"

2011. júl. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

22:06

Tudja mindenki, hogy 1-mill munkahelyet 1-5év alatt sem lehet teremteni!Ez csak választási(poli.szélhámosság!!) fogás volt!!A meg szűnt(rengeteg!!) munkahelyek,vállalkozásokat is figyelembe vetted?? Az épülő autógyárak még nem termelnek!!! Egészségügyisek, jó szakemberek kihúznak az országból!Ott legalább (anyagiakkal)megbecsülik őket.

A kezdő fiatalok hol szerezzenek gyakorlatot, csak fehér

rabszolgák lehetnek!

2011. júl. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
"Pályakezdőknek mit tudnál ajánlani?" Kitartást. Ha valaki tehetséges és jó a szakmájában idővel eléri a célját. Nem lehet huszonévesen mindjárt milliomossá válni. Én is 35 voltam már amikorra ezt elértem, és azóta is keményen dolgozom hogy ez csak még jobb legyen. Magor, jó a válaszod.
2011. júl. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!