Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mi fog történni...

Szerintetek mi fog történni januárban az egészségügyben? Maradnak vagy mennek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Ha nem változik semmi simán menni fognak.


2011. júl. 13. 01:26
 1/10 A kérdező kommentje:
2011. júl. 13. 01:27
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Pár év és összeomlik az egészségügy úgy ahogy van.Aki megteheti az lelép innen.
2011. júl. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

te megint az az "értelmes kérdező" vagy aki a diplomák minőségét boncolgatta.


egyértelmű, hogy elmennek és igazuk van

2011. júl. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"te megint az az "értelmes kérdező" vagy aki a diplomák minőségét boncolgatta. "

Mi?


Az a kérdés, hogy a kormány fog e valamit csinálni vagy csak mint mindig ígérget?

2011. júl. 13. 01:43
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Természetes, hogy mennek, itthon kilátástalan a helyzetük.

O.V. és az emberei össze-vissza kapkodnak ,annak ellenére,hogy van jó is az elképzelésükben!De az egypárt-

rendszer visszajött, tök mindegy,hogy van vagy nincs ellenzék.

2011. júl. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyen nagy "tömegű" orvost egyszerre nem tudna "fogadni" egy külföldi ország sem.

Nem gondolom, hogy egyszerűen fogják magukat, és felmondanak, hiszen akkor még az itthoni életük is felborulna.

Szerintem ez egy demonstráció, ami teljesen jogos.

A dolog veszélye az, hogy ha most nem viszik végig, akkor soha sem veszik mégegyszer komolyan őket.

Az is biztos, hogy ha most nem is mennek külföldre "mind", változatlanul olyan arnyú marad az elvándorlás, hogy néhány éven belül nem lesznek a közegészségügyben orvosok.

Nem igazán tudom elképzelni, hogy akkor milyen állapotok lesznek, de ilyen "civilizált" országban még nem fordult elő.

Az is igaz, hogy üres kasszából nehéz lenne bármit is adni.

Minden esetre szégyen az országra az ami itt történt éveken át), és ami történik.

2011. júl. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"Szerintem ilyen nagy "tömegű" orvost egyszerre nem tudna "fogadni" egy külföldi ország sem"

DE tud fogadni. Kint is nagy hiány az orvos. Volt egy cikk melyben leírták, hogyha az összes orvos elmenne innen simán találnának munkát.

2011. júl. 13. 12:03
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Most a 'hamburger adó'-ból befolyt,tőlünk kizsigerelt pénzekből akarják őket elkápráztatni.A baj csak az,hogy egy személynek kb.pár ezer forint emelést tudnának ebből fedezni,ami ugye hideg vízre sem elég.Okosak ezek...de remálem nem tudják a dokikat ezzel a koldus pénzel megingatni.Jól teszik ha eltünnek innen,de viszont az egészségügy ugye össze fog omlani.Remélem jó nagy botrány lesz ebböl.
2011. júl. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mennek.
2011. júl. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Menjenek csak. Az igaz magyarok majd bekötik egymás sebeit...
2011. júl. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!