Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miert minden honap 12-en a...

Miert minden honap 12-en a leg magasabb, a CHF. Arfolyama?

Figyelt kérdés
Egyszer a Delmagyarorszag /napilap/ban irt errol egy olvaso,es valoban igaz vajon miert?
2011. júl. 13. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Valszeg a bankok akkor vásárolnak CHF-et az általad befizetett Ft alapú törlesztőrészletből és ez generálja a magas árát.
2011. júl. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Mert ez is egy gonosz,zsidó-összeesküvés a szegény magyarok ellen,mi másért? :)
2011. júl. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van, biztosan ármánykodás van a dolog hátterében...
2011. júl. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Már bocsánat! A kérdező feltett egy kérdést és nem gúnyolódott úgy érzem. Miért kell cinikusan a pénzügyi világ számtalan trükkjét azzal letudni, hogy " ez csak egy összeesküvés elmélet"?

Azért nálunk komolyabban a pénzügyekhez értő közgazdászok elmondják ám, hogy bizony igen nagy turpisság van a pénzvilágban, amiért most összeomlani látszik az Euro. És előbb vagy utóbb észre fogjuk venni, mert rákényszerülünk. Az EU egyes tagállamainak "rossz" sorsát nem lehet csak azzal letudni, hogy ", mert nem karnak dolgozni"-val. És most ezzel senkit nem szándékoztam megbántani, csak nagyon sok helyen olvastam, hallottam már ezt a fajta reakciót. És hozzáteszem, hogy nem feltétlenül a cinikusabb olvasó a hibás, mert elhitetik vele, hogy minden a legnagyobb rendben van és csak egyes elmebeteg, összeesküvés elmélet gyártók szüleménye az, amit problémaként neveznek meg. Nem kell, hogy egyetérts velem, csak elmondtam, amit gondolok, ahogy te is.

Amúgy, aki követi a tőzsdét, pénzügyi befektetésekkel foglalkozó pénzpiacot, az valóban tapasztal és tud olyan dolgokról, amiről a nagy többség még csak tudomást sem szerez.

2011. júl. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kell megsértődni azonnal.

Ha vannak is összeesküvések, akkor azok valószínűleg nem ilyen dolgokban nyilvánulnak meg. Talán valami pénzügy-technikai dolog lehet ennek a hátterében, valamilyen banki szabály, vagy törvényszerűség. Szerintem ennek semmi jelentősége.

Az euro, és a nyugati világ pedig valóban az összeomlás határán van, és szép is lenne ha valami összeesküvők képében meg lehetne találni a felelősöket, akiknek a megrendszabályozásával megoldódna a probléma.

Szerintem a probléma gyökere, hogy az egész emberiség messze letért a fenntarthatóság pályájáról, már hosszú évtizedek óta. Iparilag is, emberileg, társadalmilag, és minden tekintetben.

Talán a bolygó nyersanyagkészletei, és a társadalom tartalékai eddig tudták ellensúlyozni az "életellenes életmódot", és most hogy túljutott a "zenit"-jén a társadalom, alapjaiban kell megváltoznia.

2011. júl. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Vannak olyan valaszok melyek, a kerdezot probaljak ugy beallitani, mintha provokalnanak.

De szerintem epp az ellenkezeje az igaz.A kerdesemben nem zsidoztam.

2011. júl. 14. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!