Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Előfordulhat, hogy még a...

Előfordulhat, hogy még a fidesz szavazók is egyszer észhez térjenek és nem hiszik azt, hogy a fideesz tisztességes? Már a fidesznél is szorul a hurok.

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 16. 13:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%
előfordulhat
2011. júl. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem sose lesz ilyen. Túl együgyűek. Ők most ünneplik, hogy sikerült leváltani végre az MSZP-t, a többi nekik nem számít.


Gyakorlatilag ugyanazt folytatja a fidesz, mint amit a szocik csináltak, már persze LOPÁS tekintetben.

Pintér volt cége folyamatosan nyeri a pályázatokat, az olcsóbb pályázókkal szemben, ugyanúgy megy a fővárosi ingatlanspekuláció, hiába tüntették el Hunvaldot, stb.


Csak mindeközben a nép egyre jobban éhezik, fogy a pénze, miközben az egykulcsos adóval még pluszban saját maguknak kedveznek.


Aki ezt nem látja, attól abszolút elvárhatatlan, hogy akármikor is észhez térjen.

2011. júl. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
68%

Elő...

Tudod, mint a viccben:


Orbán Viktor éppen egy faluban tartana beszédet,mikor előtte felfigyel egy játszó kislányra, a kislány kiscicákat pakolgat,és ezt hajtogatja:

-Ez egy Fideszes kiscica, ez is egy Fideszes kiscica, ez is egy Fideszes kiscica...

Orbán elégedetten, mosolyogva megsimogatja a gyerek buksiját,és tovább megy...

Eltelik pár hét, újra jön a faluba Orbán Viktor és ismét találkozik a kislánnyal,aki megint a kiscicákat pakolgatja és ezt hajtogatja:

-Ez egy Jobbikos kiscica, ez is egy Jobbikos kiscica, ez is Jobbikos kiscica...

Orbán elhűlten, felvont szemöldökkel kérdezi:

-Te kislány, hogy lehet ez? A múltkor ezek a kiscicák még Fideszesek voltak!!

-Igen, de azóta kinyílt a szemük!

2011. júl. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
44%

Hmm, tehát csak annak nyílik ki a szeme, aki automatikusan Jobbikos lesz?

amúgy jót nevettem a viccen.

2011. júl. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
11%
A Fidesz szavazóknak nem kell észhez térniük. Mindig is annál voltak. Index, népszabadság....................Valami hiteles forrás?
2011. júl. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
30%

"és nem hiszik azt, hogy a fideesz tisztességes?"


Nem tartom tisztességesnek a Fideszt. Ettől függetlenül az ország hosszútávú kormányzására továbbra is a legalkalmasabb párt. Mikor fognak a Fidesz utálói erre rájönni?

2011. júl. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem soha.
2011. júl. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
71%

Lehet pl. néha a barikad.hu-t vagy a Barikád c. újságot is olvasni. Én jobbikosként olvasom az mno.hu-t és a nol.hu-t is. Szerintem így korrekt, mindenkinek a nézőpontjából meghallgatom.

Pont most írta Pörzse Sándor, hogy beszélgetni kell, észérvek, tények, hátha egyszercsak kapcsolnak az emberek. Na jó, szebben fogalmazta meg. :) Viszont azt kiemelte: azzal, aki még mindig Orbán Viktor kitűzőt hord, nem éri meg...

2011. júl. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
33%

hát azzal sem, aki Jobbikosat...

de amúgy érdekes pont az ő szájából hallani, hogy beszéljük meg...

2011. júl. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
39%

"Hmm, tehát csak annak nyílik ki a szeme, aki automatikusan Jobbikos lesz?

amúgy jót nevettem a viccen."


Hogyne, úgy megszállta őket az értelem, mint az apostolokat a Szentlélek. Azóta reggel elmennek katolikus templomba, délután a Magyar Szigeten pogánykodnak meg ősmagyarkodnak egyet, este pedig ujjonganak, amikor Vona bejelenti, hogy behívja az iráni forradalmi gárdát, hogy grasszáljon egyet Budapesten.


(nem vagyok fideszes, mielőtt bárki újra nekem szegezné...)

2011. júl. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!