Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Előfordulhat, hogy még a...

Előfordulhat, hogy még a fidesz szavazók is egyszer észhez térjenek és nem hiszik azt, hogy a fideesz tisztességes? Már a fidesznél is szorul a hurok.

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 16. 13:56
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
26%
Ma 22:09 - nek: Először is: A médiából nem kizárólag csak Fidesz ellenes embereket küldtek el, nézd csak meg a Duna tv alkalmazottait. A helyükre sem raktak senkit, ez csak a média átalakításáról szól, ami valljuk be elég időszerű volt már. Másodszor: Itt a magyar emberek választottak demokratikus úton, senki nem kényszerítette őket hogy ekkora fölénnyel voksoljanak a Fideszre. Mivel ugye két harmados többséggel nyertek, teljesen demokratikus amit csinálnak, mert lényegében a nép őket választotta meg mint már mondtam két harmados többséggel. Most kizárólag ők a felelősek mindenért. Harmadszor: Igen, éltem a Kádár rendszerben, és a kettő egy lapon sem említhető. És tudod miért nem? Mert akkoriban nem hagyták az embert a tudásához mérten érvényesülni, a fejed fölé helyeztek egy párttitkárt, aki ugyan egy műszaki rajzon sem tudott eligazodni, de ez nem számított. A fejesekhez tartozott, ez volt a lényeg. A rendszerváltás után az ember nyithatott akár külföld felé is, kamatoztathatta a tudását, és a rendszerváltásnál már azért ott voltak Viktorék is. És tudod most is hagyják hogy aki képes dolgozni és csinálja is becsülettel az nagyon jól élhet az országban. Azok az emberek akik meg hozzám hasonlóan nagyvállalkozók és munkahelyteremtők is egyben még több kedvezményben részesülnek elsősorban az adók terén, ezzel is segítve hogy a gazdaság jobban menjen és ne munkahelyek szűnjenek meg. A Kádár érában még az olyan újításból származó többletet is oda kellett adni amiről mindenki tudta hogy csak én lehettem aki kitalálhatta hogy a termelés hatékonyabb legyen, a dicsőség nem másé volt mégis mint a párttitkár úré. A szocik 8 éve kb. ugyanez akart lenni, csak burkoltabb formában, minket ugye a külföldi érdekeltség révén csak kicsit érintett szerencsére. Tudom, hogy vannak megosztó intézkedések, törvények ma az országban, minddel még én sem értek teljesen egyet, de ami jó az sokkal több van, és ez a lényeg. Ha jó az irány néhány kisebb baki belefér, főleg ha azt nézzük miből is kell ezt az országot kivezetni. És nálam nem "Fideszesek" dolgoznak, hanem szakemberek. Van köztük 10 roma is. Persze nekem köszönhetően egy sem szidja a Fideszt, mert nincs rá okuk. Valójában senkit sem szidnak, mivel van munkájuk és biztos megélhetésük. Nekik csak ez számít.
2011. júl. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
0%
Helmet, küldtem neked egy privit tegnap.
2011. júl. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!