Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálják olyan sokan a...

Miért utálják olyan sokan a mostani miniszterelnököt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 20:49
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
100%

8 éven át háborgott amiket az mszp csinált,akkor kellett volna annyira az előrehozott választás.


Vagy mondjam,hogy 2 hét alatt rendbe teszi az országot?



Arról nem is beszélve,hogy egyik kutya másik eb.B.szhatom,ha nincs például vizitdíj,ha ugyanezt behozza más néven..

2011. júl. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
100%
Mert ugyan olyan f***kalap, mint az előző (és az azt megelőző, és aki őelőtte volt...). Akkor is utáltam, amikor épp nem volt miniszterelnök, ahogy most is utálom az előző miniszterelnököket, akik már nem azok.
2011. júl. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
21%

Én konkrétan azért nem szeretem Orbánt, mert egy felkapaszkodott parasztgyerek.


Amíg a városi értelmiség gyerekei színházba, operába jártak, addig ő "disznóólat ganajozott".


Ezt a neveltetésbeli hátrányt sohasem tudta ledolgozni. (nem is lehet)


Ezért ellenségének tekint mindenkit, akinek jobb neveltetése volt mint neki.


Kicsinyes, sunyi és otromba alak.


Nem oda való, ahol jelenleg tartózkodik.

2011. júl. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim válasza:
73%

Nem is lenne baj azzal ha csak az irigység miatt lenne ilyen. De pl ha már magát a személyét kell bírálni az őszintén, milyen dolog, h egy ország miniszterelnöke nem tud angolul *sem*.

Az h ígérgetett egy dolog, de az h az eddig szidott intézkedéseket folytatja. Visszatetsző... A képét sem bírom, sem egyetlen megszólalását.

2011. júl. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
60%
Aki semmit nem ért el az életben, vagy úgy érzi nem is fog soha, annak mindig a jelenlegi kormány lesz a felelős. Most éppen a Fidesz, előtte az mszp, azelőtt a..................Nem sorolom tovább. A lényeg, hogy ő maga soha nem, csak mindig más. Tipikus magyar szindróma. Ezért van az, hogy most sokan Orbán Viktort utálják.
2011. júl. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
52%
mert megérdemli :)
2011. júl. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
17%

"Akármit tesz a kormány ,nem bírják megérteni ,hogy ez nélkül nem lehet előre haladni ,és egyből olyan szavakkal dobálóznak ,hogy "Megígérték aztán nem csináltak semmit!" stb.

"


1. enélkül, nem eznélkül.

2. miért olyan biztos az, hogy az ő koncepciójuk megfelelő? az tény,hogy kormányon vannak, de ettől függetlenül nem lesz mindig igazuk, mint ahogy az ellenzéküknek sem. remélem érted, hogy mire gondolok

3. Ha valamit megígérek, akkor azt be kéne tartani. Ellenkező esetben viseljék a következményeket. Úgy vélem jogos a felháborodás ebben az esetben.

4. nem vagy túl tájékozott kérdező...

2011. júl. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
38%

"Ezért ellenségének tekint mindenkit, akinek jobb neveltetése volt mint neki.

"


Érdekes, hogy éppen a "jobb neveltetésűeket" képviseli az intézkedéseivel .)

Már a te logikád szerint jobb neveltetésűeket...

Nem bírom a burzsuj fennhéjázást.

2011. júl. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
70%

"Tipikus magyar szindróma. Ezért van az, hogy most sokan Orbán Viktort utálják."


Én elég sok mindent elértem, kb. mindent ami idáig akartam és mikor utálom Orbánt!

na erre varrjál gombot :)

2011. júl. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
27%
Az mszp alatt is sokan elértek mindent amit akartak, ők is utálják most Viktort. A Kádár rendszerben "megedződött" pártelnökök is sok mindent elértek, ők is utálják Viktort. Hogy te miért utálod, azt csak te tudhatod.
2011. júl. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!