Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miert engedjuk ezt a szinjatek...

Miert engedjuk ezt a szinjatekot, ami Magyarorszagon van most? Nem szeretnetek konnyebb eletet?

Figyelt kérdés

A legtobb ember,csaladok a letminimum alatt el,es orul ha a gyerekenek enni tud adni!A legtobb ember CSAK sirankozik,pedig mindig-mindenre van megoldas!!!

OSSZEFOGAS,EMBEREK!


2009. ápr. 2. 15:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mindenki félti a családját és a saját életét, meg a jólétét.

Meg sok veszítenivalónk van még.Ezért nem megy.

2009. ápr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Azért engedjük ezt a színjátékot, mert törvényes eszközökkel nem tudunk tenni ellene!

Hiába mennék én el "népszavazni" vagy választani, ha az a választás nincs kiírva. Forradalmat, népfelkelést meg végképp nem kívánok, volt elég ilyenben részünk történelmünk során (sajnos az eredmények önmagukért beszélnek)

Tudomásul kell vennünk sajnos, hogy csak négy évente érünk valamit, akkor is csak a kampány alatt.

Akkor kellene okosabbnak lennünk! Lesz ez még jobb is!!!

2009. ápr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én nem engedem.

Vasárnap ott leszek a Hősök terén. Remélem minél többen jönnek!

2009. ápr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szervezz tüntetést, vagy menj el a már említett vasárnapira, ami állítólag nagyon nagy lesz több tízezer résztvevővel. Ennél többet törvényes keretek között nem tehetsz. Illetve még azt, hogy legközelebb választásokon ne arra voksolj, aki 100Ft-al többet ígér, miközben egyértelmű, hogy teljesíthetetlen az ígérete.
2009. ápr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Én is nagyon rossz anyagi helyzetben vagyok (GYED-en vagyok az 1 éves kisfiammal, egyedül nevelem, dolgozni nem tudok visszamenni még mert nincs hely a bölcsiben, csak ősszel lesz, szóval patthelyzet), de ettől függetlenül megkérdezném, hogy te hogy oldanád meg a válságot? Az a nagy büdös helyzet, hogy ha nem húznak egy vonalat valahol, akkor összeomlik a magyar gazdaság, és 1-2 éven belül semmiféle juttatást nem tudnának adni, nyugdíjat sem, nem csak 13. havit hanem egyáltalán semmilyet.
2009. ápr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Összefogásra szükség van. De megszoritásra ism de nem ilyen átgondolatranra.

Magyoroszég bevétele elkékesztő mértékben csökken, és eladósodott. Nincs annyi keresetm mint a törlesztés. Ha nincs átalakítás adósságspirálba kerülünk.

2009. ápr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Azért, metr nincs jobb. Az ok, hogy a jelenlegi kormány... nem igazán jó, de sajnos nem tudom, mit ígér konkrétan a másik oldal. Nem találom a programjukat, nem hallottam, hogy oldanák meg a helyzetet. Pedig nagyson szeretném már megtudni!!!!!!! Nekem sem lenne mindegy. A mostani rossz. De a bizonytalan nem jó.
2009. ápr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
milyen program az amely csak az emberek zsebebol vesszi ki a penzt?Sajna sok a birka,mindent meglehet ettetni veletek,ne szavazatok a kettos allampolgarsagra,mondotta az a hazaarulo senkihazi jurcsa,mert majd elaraszt a szegeny kulhonni magyarsag,HAZUGSAG!Egy lenduletesen fejlodo Magyarorszagbol amelyre buszke volt a Magyar,egy hatulkulogo,gazdasagilag NULA let a nemzetem hazaja,minket a politika valasztott el a hazanktol,szulofoldunkel egyut,ne hagyatok,hogy veletek is ez tortenjen,nezetek korul,se mezogazdasag,se ipar,csak a gomba kent szaporodo cigany (kisebseg?)na meg a sok maszlag amit mar megettetek veletek!
2009. ápr. 3. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

Azért mert sok a birka, aki azt sem látja még, hogy tudatosan irtja ez a szoclib banda a magyart. Ezért nyúlnak a jövőhöz, a gyerekekhez. A sok birka, meg otthon ül, és még mindig azon töpreng, hogy a másik sem jobb, nem látja mit csinálnak az országgal...ezek folyamatosan a rendszerváltás óta, kisebb megszakítással.


Hogy lehet azt gondolni, hogy a gazdasági válság miatt vagyunk csak ilyen szarban? Itt már akkor is nagy volt a szar, amikor fellendülés volt a világban...már folyamatosan hét éve meglop minket ez a banda, és ők oldják meg a válságot?! Ezt el is hiszitek?!


Kezdjék magukkal a megszorítást. ha ha ha, még mindig lopnak, mi fizetünk, ők meg még mindig lopnak és lopnak és lopni fognak mindig, mert ez a lényük ezt csinálják 60éve. Addig csinálják mindezt, amíg nem lesznek FELELŐSSÉGRE VONVA.

Nem kell embereket öldökölni az utcán, csak egyszerre sokan kell, hogy végre megemeljék a seggüket és tiltakozzanak az ellen,hogy folytatódjon ez a bajnai-gyurcsányi komédia. 500.000 embert nem tudnának félre tenni.Más országban már rég meglincselték volna ezeket!

Én is megyek a Hősök terére, de félek megint ugyanazok fognak csak eljönni, és pár ezren leszünk.

2009. ápr. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
26%
vannak meg olyan emberek,akiket erdekel Magyarorszag sorsa,ezek az emberek otlesznek es hallatni fogjak hangukat,ez egy nagy bekes tuntetes kelhogy legyen,eleg volt az emberek egymas elleni uszitassanak!
2009. ápr. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!