Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Találkoztatok már olyan...

Találkoztatok már olyan emberrel, aki pár éve még MSZP szavazó volt, most meg kioktat hogyan kell magyarnak lenni?

Figyelt kérdés
Mostanában lépte nyomon ilyenekkel futok össze.
2011. júl. 24. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Az ismerőseim között nem. Mondjuk nincs is turbómagyar ismerősöm.

Másrészről ha politikai vitát folytatunk, azt az általánosnál némiképp magasabb szinten tesszük, aminek egyik ismertetője az, hogy nem vonjuk kétségbe a másik magyarságát és nem oktatjuk ki.

2011. júl. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%

A fél ország ide-oda csapódik. Három éve hangos volt a média, hogy Gyurcsány takarodj. Most mindenki Orbán takarodjozik. A következő választáskor ha nem a FIDESZ nyer, akkor a győztest küldik el a búsba.


A magyar népnek egy a lényeg: utálni lehessen azt, aki hatalmon van. Ezenkívül mindegy, hogy ki az.

2011. júl. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Én csupán olyanokkal találkoztam - találkozom, akik korábban MSZP szavazók voltak, mára pedig vagy kiábrándultak az egész politikából, vagy pedig jobb híján az MSZP-re szavaznának, mert ha nem mennek el voksolni, akkor a társadalom 35-40 %-a fogja megszavazni a 2/3-ot egy még rosszabb társaság számára. Viszont én és környezetem olyan értelmiségiekből áll, akik tudatosan, elveik szerint támogatnak valamely politikai csoportot, és nem azért, mert ezt, vagy azt ígérik nekik. Ha valaki egyszer az MSZP-re szavaz, máskor pedig az antiszemita, irredenta szélsőjobboldalra, az nagyon nincsen tisztában a saját igényeivel, és világszemléletével, legalábbis semmilyen kiforrott rendszer nincsen a politikai megnyilvánulásai mögött.
2011. júl. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én még nem.
2011. júl. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"jobb híján az MSZP-re szavaznának" - 2006körül szinte minden mszp-s ilyen volt. mára a volt mszp-s keménymag lett ilyen.
2011. júl. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

""jobb híján az MSZP-re szavaznának" - 2006körül szinte minden mszp-s ilyen volt. mára a volt mszp-s keménymag lett ilyen."


A baloldalra, a szolidáris, békés, modern, természetesen, sallang és gyűlölet nélküli hazaszeretet mentén való politizálásra tömeges igény van, de mutass egyetlen hiteles pártot, amely integrálni tudná ezt a sokaságot. Ezért tartunk ott, ahol.

2011. júl. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A rokonaim többsége ilyen. Volt mikor a KDNP, volt mikor mittudoménmármi volt a császár, most meg hardcore Jobbikos mindegyik.
2011. júl. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen ismerősöm.
2013. okt. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!