Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kósa Lajost miniszertelnöknek?

Kósa Lajost miniszertelnöknek?

Figyelt kérdés
Persze ha a Fidesz megnyeri a választásokat, márpedig 99% esélye van hogy igen, akkor mit gondoltok, Kósa Úr alaklmas lenne a miniszterelnöki posztra?
2009. ápr. 5. 18:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Véleményem szerint igen
2009. ápr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Amíg Orbán él ő mozgatja a szálakat, úgyhogy mindegy ki a miniszterelnök személye.
2009. ápr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hasznosnak tartanám, ha Orbán hagyna maga mellett igazi tehetségeket felnőni, ha egy tucat miniszterelnöknek is alkalmas, nagy kaliberű szakember állna elő a Fideszben. Kósa szerintem is el tudná látni ezt a feladatot. Persze aki szerint Orbánnak kéne távoznia nyom nélkül a politikai életből (én nem gondolom így), annak Kósa nyilván csak ürügy e "nagy" cél felé.
2009. ápr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Alkalmas lenne.
2009. ápr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok olyan embert ismerek aki azon a véleményen van, hogy Kósa alkalmas lenne erre a feladatra. Szónoklási képessége sajnos messze elmarad OV mögött (de szerintem bárkinek Magyarországon...). Sőt, nagyon sok olyan embert is ismerek akik a "háténa zOrbánra nemszavazokmer..." állásponton van.
2009. ápr. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kósában számomra az ébreszt bizalmat, hogy nem alakoskodik, nem pózol. komoly, fegyelmezett, szigorú ember.

Debrecent páldaértékűen vezeti. én neki adnék esélyt.

2009. ápr. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

bocsi, hülyén írtam: szóval bennem az ébreszt bizalmat Kósa iránt, hogy...

fáradt vagyok:)

2009. ápr. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
51%
IGEN ,de OV nem hagyná ez 100%
2009. ápr. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nagyon hasznos lenne, ha a Fidesz ezúttal nem Orbánt jelölné. Kósa pedig jelenleg a legnépszerűbb magyar politikus.
2009. ápr. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket!
2009. ápr. 6. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!