Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor jut el az emberek...

Mikor jut el az emberek tudatáig, hogy az 1990 óta "reformáló" államigazgatás csak az orruknál fogva vezeti a magyar lakosságot?

Figyelt kérdés
Hány évig kell még tétlenül nézniük azt a Magyarországon élőknek, hogy megkérdőjelezhető erkölcsi, politikai, vallási "értékeket" képviselő, jócskán túlméretezett országgyűlésben hempergő, saját egyéni céljaikért mások kárára tevékenykedő, érdemtelenül túlfizetett emberek mondják meg a frankót a mentelmi jog pajzsa mögül?
2011. júl. 26. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Mé'? Előtte mi'csinált?
2011. júl. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
és ez ellen most mit tudunk tenni? Mindenki tudja, hogy az összes politikus hazug, az emberek nem arra szavaznak amelyik a legjobb, hanem arra amelyik kevésbé szar
2011. júl. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
CSAK A JOBBIK!
2011. júl. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
van szar és szarabb... válassz! am végre olyan emberke kéne, akinek tényleg szíve dolga, h normális legyen Magyarország h büszkék lehessünk arra amink van, ma már szinte nincs semmi kultúránk csak másolunk mindenkit csak szarul és értelmetlenül
2011. júl. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én még csak 20 éve születtem, de már most rájöttem, számomra egyértelmű volt, mivel 4-5 éve már érdekel a politika és sokat tájékozódom, különböző forrásokból. Néha még engem is megrémiszt, milyen buta országban élünk, hogy valaki az egész elmúlt 21-2 évet átélte felnőttként, és a mai napig nem jön rá, mit művelnek az országgal, és hogy el kellene végre tüntetni a színről azt az egész hazug, rendszerváltás óta folyamatosan lopkodó bandát. Nem tudom, mikor világosodik meg már végre a nép, reméljük minél előbb, még addig, míg nem túl késő (már ha most még nem az).
2011. aug. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Végre, - látom, hogy nem egyedül gondolkodom így.

Az életkorodhoz képest dicséretesnek tartom, hogy - gondolkodó emberként - eljutottál idáig.

És ez még akkor is így van, ha a körülmények az ország mindenkori vezetését minősítik, - nem minket.

2011. aug. 2. 17:12
 7/7 anonim ***** válasza:

A kérdésfeltevés óta eltelt 3 és fél év – s a helyzet változatlan. Illetve egész pontosan: rosszabb, mint régebben.

Hajrá Magyarország! :(

2015. febr. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!