Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lenne értelme a következő...

Nem lenne értelme a következő kommunizmusbeli intézkedéseket a mostani rendszerben is alkalmazni?

Figyelt kérdés

-Erősebb női egyenjogúsági kampányok, fizikai munkák népszerűsítése a nők körében


-Ateizmus államvallássá tétele


-Tudomány népszerűsítése és érdekessé tétele az emberek körében


-Sport népszerűsítése


-Ipari és mezőgazdasági témákkal foglalkozás népszerűsítése


-Gyerekeknek és fiataloknak kisdobos és úttörőszerű állami mozgalmak létrehozása, enyhe militarizálás én önállóságra nevelés már kiskortól


-Katonáskodás népszerűsítése


-Hülyeség-ellenesség


2011. júl. 27. 21:08
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Ne keverjük a szezont a fazonnal!

A Horthy kormányzósága alatt a Leventék félkatonai szervezetnek számított (burkoltan készítette fel az ifjúkat a nemzet egyesítésére).

2011. júl. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Fejből írtam a dolgaimat, az utolsóra már rosszul emlékeztem.

Szóval hülyeség-ellenesség.


Ki dönti el mi a hülyeség? Ez egy elég nehezen definiálható fogalom.

2011. júl. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
33%
Annyira bírom az ilyen puhapöööcsű,nyüzüge,suttyó mai fiatalokat,akik meghallják,hogy sorkatonaság,vagy csak népszerűsítése ennek a szakmának,aztán már sírnak,hogy "nem akarok fegyverrel hadonászni"...Pedig hidd el,a mai fiatalságnak borzasztó mód szüksége lenne rá: tanulnának egy kis tiszteletet,rájönnének,hogy nem Ők állnak a világ közepén,és a fizikumuknak sem ártana.Én azt mondom,vezessék vissza,minél hamarabb a sorkatonaságot!!!
2011. júl. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

"Ki dönti el mi a hülyeség?"


Társadalomra káros valóságtól való elrugaszkodás, antiszoc viselkedés, normális emberek hátráltatása. A Kádár-rendszer alatt pl. nem voltak jehovások és az elmebetegség legkisebb jelére is intézetbe zártak valakit.

2011. júl. 27. 21:30
 15/29 anonim ***** válasza:

"normális emberek hátráltatása."


Ki dönti el, hogy mi a normális?

2011. júl. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

"Ki dönti el, hogy mi a normális?"


Az normális aki nem hátráltatja a társadalmat és a fejlődést.

2011. júl. 27. 21:33
 17/29 A kérdező kommentje:

"-Ipari és mezőgazdasági témákkal foglalkozás népszerűsítése"


Ezzel arra céloztam, hogy pl. az ország különféle termelési projektjeit ünnepelné és reklámozná a kormány. Észak-Koreában pl. írtak egy ballettelőadást az új vizierőmű átadására.

2011. júl. 27. 21:35
 18/29 anonim ***** válasza:
44%
Tény, hogy a mai világban elveszett a fegyelmezettség. Elég csak megnézni mit művelhet egy tanuló a tanárával, gond nélkül megverheti a szülő a pedagógust, viselkedni nem tudó fiatalok hőbörögnek az utcákon, rájuk szólni is alig mer valaki. Ezen nem a kommunista ideológiák segítenének, abból nem kérünk, viszont a gyerekeket úgy kellene nevelni, hogy közben szeretik és foglalkoznak is velük. Odafigyelnek rájuk, játszanak velük, elmondják mi helyes és mi nem, szó szerint körülöttük forog a világ. Ha kell dicsérnek, ha kell büntetnek. De ezért nem a rendszer a felelős, hanem akiket úgy hívnak hogy szülők.
2011. júl. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Ez mind kótyonfitty a jobbik programjához képest. Az lesz az igazi durranás!
2011. júl. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Egy ütős példa, ha ez sem riaszt el a bolsevizmustól, csak a sárgaházi dilidoki segíthet a rajtad!


Ausztria:

-kapitalizmus

-munkaerőhiány

-1000 eurós fizetés

-13. havi fizetés

- új fegyverek

-Nyaralás Ausztráliában

Laosz:

-kommunizmus

-munkaerőhiány

-1000 forintos fizetés

-Sok munka után a "munka hőse" kitüntetés

-hadserege a "NAGY SZOVJETÚNIÓ" selejtjei



Szerintem a "DOLGOZÓ NÉP" inkább AUSZTRIÁBAN élne minthogy LAOSZBAN.

2011. júl. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!