Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Biztos, hogy Deutsch Tamásnál...

Doboszoli kérdése:

Biztos, hogy Deutsch Tamásnál minden rendben van?

Figyelt kérdés
Ilyen alpári, bunkó stílusban beszólni egy ilyen kaliberű politikusnak, kimeríti az idiotizmus fogalmát.
2011. júl. 28. 17:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

a link mielőtt kérné vki:


[link]

2011. júl. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kösz!
2011. júl. 28. 17:33
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Mivel zsidó megteheti. Majd mondják neki, hogy "ejnyebejnye tompika, nem kéne kólázni twitterezés közben is"
2011. júl. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Deutsch Tamással nincs minden rendben, ezért is emelték EU-s képviselővé, de ő ittvan, jelen van, kommunikál, és mindenki bekaphatja.
2011. júl. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

De még milyen kiválóan kommunikál...

Van egy olyan fogalom, hogy diplomácia.

2011. júl. 28. 17:45
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan doboszoli, miből feltételezed, hogy ő abban jártas lenne? Nem azért lett politikus!


Bocsánat rosszuk mondtam. Ő nem politikus, hanem apolitikus...


Pedro

2011. júl. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is furcsa, hogy a mindenre alkalmatlan, primitív, lüke dajcstomi valahogy mindig sikeres, mindig jó helyen van, most pl. markolja fel a havi 10 millákat EU képviselőként (a különböző jogcímeken kapott költségtérítéseit is beleértve). Én nem tudom, hogy a zsidósága miatt van-e, de neki mindent szabad. A családbarát kormány tagjaként nem volt gond a nőügyeivel, azzal, hogy házasságon kívüli gyereket csinált, és most ez a mocskos szája is, ami egy kiskamasznál még talán jól áll, mintha érdemnek tűnne. Büszkén vállalja, és közölte, hogy sokaknak tetszik a stílusa, köztük Orbán se lát benne problémát. Persze az is lehet, hogy ez valamiféle szereposztás, és Deutsch kapta a sokakat biztos vonzó kiskamasz szerepét. Minden estre undorító. Meg hogy jön ő ahhoz, hogy lefaszozzon egy fontos amerikai tisztviselőt, aki a kormánya nevében bírálta nem Magyarországot, hanem az Orbán-kormányt? Ki a f"sz az a Deutsch Tamás?
2011. júl. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Deutsch Tomi az örök lázadó, ez is lehet rétegigény a hülye tizenéveseknél.
2011. júl. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont beleillik a többi fideszes közé.

Gondolom, nála kicsit lassabbak az agysejtek, ezért néha elfelejtkezik arról, hogy most nem fideszesek ugatnak egymás közt, ezt mások is hallják, és ilyenkor kiszalad...

Mint Lézer Jánosnak...

Meg Kövérnek...

Meg a többieknek.

Lusta vagyok linkekre vadászni, aki tudja, mi folyik, tudja miről beszélek, aki nem, az meg nem.

2011. júl. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
A stílus valóban alpári, ám ettől függetlenül a tweet jogos :)
2011. júl. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!