Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyet értesz e azzal hogy a...

Egyet értesz e azzal hogy a cigányok egy része potenciális ellenségnek tartják a fehér bőrű embert?

Figyelt kérdés
a kérdés a cigányság egy részére vonatkozik tehát NEM RASSZISTA!
2011. júl. 29. 12:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Én nem ellenséget mondanék, hanem zsákmányt, vagy éppen felhasználható személyt arra, hogy kiéljék rajta a vadállati ösztöneiket, beszéljünk akár megerőszakolásról nők esetében, vagy a cseszegetésről, vagánykodásról, rajoskodásról, kötekedésről, kirablásról, meggyilkolásról minden ember esetében.


És ha már cigányság egy részéről beszélünk, akkor mondjuk ki nyugodtan, hogy igen nagy részéről.

2011. júl. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
Mivel a fehérek egy része is potenciális ellenségnek tartja őket, ez visszafelé is simán lehet így.
2011. júl. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

"Mivel a fehérek egy része is potenciális ellenségnek tartja őket..."


Szerintem ezt fejezd be. Egyértelmű, hogy miért tartják őket potenciális ellenségnek.

2011. júl. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem az a kérdés, hogy miért, hanem, hogy igen vagy nem.

Abban pedig, ahogy látom, egyetértünk.

2011. júl. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
13.11.-nél a pont. A gyűlölet gyűlöletet szül.
2011. júl. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Inkább it az a kérdés hogy mért talán mert a magyar emberekben ott legbelül és egy sztereotipia egy kialakult vélemény a roma szármozásu eberekről s szerintem nem minden roma tekinti annak szerintem de ez a véleményem szerint forditva is igaz mármindt a kédésed.
2011. júl. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

jó része lesz@rja a fehért. a másik része meg elfelejti, hogy mi adtunk nekik otthont, mikor őket mindenki kergette indiában.

az a hála, hogy hatványozottan lopnak, csalnak, hazudnak

2011. júl. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek.
2011. júl. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Olvassatok el pár Facebook bejegyzést cigány fiataloktól. Ha nem lenne akadály, elpusztítanának minket, csak akkor nem lenne kitől lopni.
2011. júl. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja persze... A net teli van hergelő barmokkal és kamu hozzászólásokkal.
2011. júl. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!