Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Látott már valaki cigány...

Látott már valaki cigány tanuló vezetőt?

Figyelt kérdés
A kérdés nem provokáció, bár én magam még sosem láttam, úgyhogy kíváncsi vagyok, más látott-e már.
2011. aug. 2. 18:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%
Én abszolút nem szoktam látni cigány embert autót vezetni, pedig borsodi vagyok o.O
2011. aug. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
a szemüveges cigány is csak legenda!
2011. aug. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
99%

Még nem, de vicc van már:


oktató: - milyen tábla volt ez cigány?

cigány: - há' álumínium, visszatolassak érte?

2011. aug. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
19.14 ez jó xD
2011. aug. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
én láttam már. ötödjére vagy hanyadjara keszult a forgalmi vizsgára a vesztesek nyugalmával :D
2011. aug. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én láttam!!! Kétszer végig ment az utcán a szintén hasonló tudású rokonnal ( volt jogsija ), úgy, hogy majdnem árokszálláson voltak. Rajtam meg a frász volt, hogy belém jön. Majd pár nap múlva egyedül jogsival ment! ( Vett jogsis, valószínű. )


Ja, ha oktatóról van szó, hogy azzal vezetett volna akkor nem!

2011. aug. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam már, igaz csak rutin vizsgán volt, meg is bukott de a legnevetségesebb hogy nem tudta felnyitni az Ignis motorháztetejét, de semmit nem is tudott. Gondolom biztos a Ladákhoz szokott hozzá, amúgy forgalomba vezetőt egyet se láttam, nekik biztos 17 éves koruktól a segílyhez osztogatják a jogsit.
2011. aug. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
se tanuló vezetőt,se egyetemista romátigányt,de középiskolai tanuló romát is alig alig látni,de börtöbök nagy részét ők teszik ki de ne legyünk rasszisták úgyhogy ezt ne verjük nagy dobra
2011. aug. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
új a billem elnézést egy két félre pötyögött betűm miatt:D
2011. aug. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 doboszoli ***** válasza:
100%
Azt láttátok volna amikor a cigány bányászok sztrájkja, megzavarta a rendőrök diplomaosztó ünnepségét!DD)
2011. aug. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!