Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki azt állítja, hogy a...

Aki azt állítja, hogy a Jobbik rasszista, tudna érvelni?

Figyelt kérdés
Várom az érveket, de ne olyan legyen, hogy "hallottam valakitől".
2011. aug. 2. 19:27
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
53%
Zsidóznak és cigányoznak és ehhez megjelenítik azokat a "jelképet" amiket a nyilasok anno is viseltek vagy hordtak.
2011. aug. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
63%
Hát például azért, mert Novák Előd parlamenti képviselőjük rendszeresen zsidózza vita"partnereit", vagy, mert olyan paramilitáris szervezeteket támogattak, amik a kisebbség üldözést tartják egyetlen feladatnak a közbiztonság javítása címen
2011. aug. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 A kérdező kommentje:
Mutatnál erre valami bizonyítékot bármilyen formában?
2011. aug. 2. 19:38
 4/61 A kérdező kommentje:
Mivel a kisebbségi bűnözés a legszámottevőbb.
2011. aug. 2. 19:39
 5/61 A kérdező kommentje:
Novák Előd pedig olyanokat zsidóz, akik valóban zsidók. Neked fáj, ha lemagyaroznak? (feltéve ha magyar vagy, és nem is antimagyar)
2011. aug. 2. 19:41
 6/61 anonim ***** válasza:
72%

19:41

Szerinted ha lezsidóznak valakit, azt megtiszteltetésnek szánják? Azért ha kiírsz egy ilyen kérdést, legalább a fogadd el, ha valakinek egy valamiben igaza van. Talán érdekelt volna a kérdés, de látom, hogy itt is csupán szánalmas zsákutcába torkolló veszekedés lesz.

2011. aug. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező: mutass te arra bizonyítékot, hogy tényleg zsidók. Egyébként engem nem zavar, ha éppenséggel zsidók, attól még lehetnek becsületes honpolgárok (persze ez parlamenti képviselőnél kétséges, de nem a származás, hanem politikus volta miatt). Egyébként egy parlamenti vitában nincs helye a nemzetiség felhozásának, ha valaki meg ezzel érvel, az már régen rossz. Ráadásul ez a zsidózós eset nem egy kellemes délutáni csevely volt.
2011. aug. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
46%
Paramilitáris szervezet támogatására bizonyíték: Vona Gábor a betiltott magyar gárda egyenruhájában jelent meg, valamint több rendezvényükön jelen volt. Ez elég bizonyíték.
2011. aug. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 A kérdező kommentje:
Mivel Vona Gábor a Magyar Gárda alapítója te IQ bajnok...a gárdával sem értem mi bajod van. A betiltott ruhában megjelenés más dolog...megígérte még 3 évvel ezelőtt, hogyha a Jobbik bejut a parlamentbe, akár mi is legyen, gárda-mellényben fog bemenni. Be is tartotta a szavát, és képes volt fölvállalni a következményeit. Az igazság szabaddá tesz!
2011. aug. 2. 19:58
 10/61 anonim ***** válasza:
47%
Én tudom, hogy a gárda alapítója, de te kérted a bizonyítékot. Én azt hittem, te nem tudod. Mindenesetre a gárda rasszista. Mivel a jobbik támogatja, ebből következik, hogy a jobbik is rasszista.
2011. aug. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!