Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bebizonyítod hogy a Jobbik...

Bebizonyítod hogy a Jobbik rasszista, antiszemita, fasiszta?

Figyelt kérdés
Legalább egyet mondjatok... kiváncsian várom
2010. ápr. 27. 14:32
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
77%
k.urva unalmas már... én jobbikos vagyok, de fullra unom az ilyen kérdéseket, csak balhé lesz, és vitatkozni fogtok, te majd lököd a saját sódered, az antijobbikosok meg majd a saját hülyeségüket.
2010. ápr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy vita lesz. Épp ez a politika lényege, legalábbis mikor beszélünk róla. Összeütköztetni az érveket/ellenérveket. Egyébként ilyen kérdés még nem nagyon volt, legalábbis nem írt ki mikor megcsináltam a kérdést.
2010. ápr. 27. 14:35
 3/47 anonim ***** válasza:
59%
De úgysem fogod tudni meggyőzni őket, és ők sem téged. Ezért felesleges. Amúgy kíváncsian várom ki mit fog írni.
2010. ápr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
78%

amúgy lerágott csont, mert ilyen válaszok fognak jönni hogy:

zsidóznak, cigányoznak, és a gárdisták nyilasok... ez is baromi unalmas már.

- Van cigánybűnözés? VAN

- Peresz felakarja vásárolni hazánkat? IGEN

- A gárda segít árvízkor, ételt oszt, vért ad, fát oszt télen a szegényeknek, van cigány tagja? IGEN mindre a válasz.


Ha ezért rasszista fasiszta nem tudom mik akkor az MSZP is az, mert ők is osztottak télen ételt a szegényeknek.

2010. ápr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
75%
Nem az
2010. ápr. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
89%

Nem rasszista...

Ha a cigánybűnözés és az ingyenélés, kihasználás (jog van, de kötelesség nincs), életforma megszüntetésre rasszizmus, akkor szerintem az ország 90%-a rasszista.. A maradék 10% meg cigány.

2010. ápr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
13%
fasiszta mert mindent a zsidókra akar kenni
2010. ápr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
88%
utolsó! tudod mit jelent a fasiszta szó? :DDDDDDDD vihogok :D:D
2010. ápr. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
44%

1. érv

[link]

Tessék. Rasszisták. Magyarul: az összes cigány legyen öngyilkos.

2. érv

"Nagyon örvendenék - olvasható a levélben -, ha a magukat "büszke magyar zsidóknak" titulálók szabadidejükben aprócska metélt farkincájukkal játszadoznának az én gyalázásom helyett. A magukfajták megszokták, hogy ha egyet szellentenek máris vigyázva áll és önökhöz igazodik minden magunkfajta. Szíveskedjenek tudomásul venni: ennek VÉGE!!!! Felemeltük a fejünket és nem tűrjük tovább a magukfajták terrorját. Visszavesszük a hazánkat! Szívélyes üdvözlettel: Morvai Krisztina."

Ez azért durva.

2010. ápr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
37%
kuruc.info nem egyenlő a jobbikkal. Egy tegnapi cikkben Vonát bírálták és a jobbikot. Szóval az első érved bukta. A jobbik weboldala a jobbik.hu és a barikad.hu. A második érved, te nem támadnál vissza? Tegyük fel egy zsidó szomszédod állandóan piszkálna, mit tennél? nem kapnád fel a vizet? Mondjuk Morvait nem bírom, ez tény.
2010. ápr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!