Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ügyészség szerint nem...

Az ügyészség szerint nem bűncselekmény Balázs József fenyegetőzése. Miért?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintetek ha nem lett volna az az enyhítő körülmény, hogy a feljelentett egyén fideszes, mi lett volna az ítélet?


2011. aug. 3. 11:30
 1/9 A kérdező kommentje:

"A Központi Nyomozó Főügyészség azzal indokolta döntését, hogy nem egyértelmű: a Juhász Oszkár szerint Gyöngyöspatát megfenyegető fideszes Balázs József "milyen minőségében járt el", és "milyen konkrét támogatás" megvonását helyezte kilátásba. Bűncselekmény azért sem állapítható meg az ügyészség szerint, mert a fenyegetés "a jövőre vonatkozott"."


Szóval ha én megfenyegetem Polt Pétert azzal, hogy egyszer majd erőszakos halált fog halni, akkor az nem számít életveszélyes fenyegetésnek, mert:

1.Nem tudni milyen minőségben járok el, tehát hogy én fogom hűvösre tenni, vagy egy bérgyilkos

2.Nem mondom konkrétan, hogy milyen módszerrel fog eltávozni az élők sorából, és

3.A jövőre vonatkozik.


Ennyit arról, hogy ha fideszes a főügyész, az még garantálja a pártsemlegességet.

2011. aug. 3. 11:34
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

"Szóval ha én megfenyegetem Polt Pétert azzal, hogy egyszer majd erőszakos halált fog halni, akkor az nem számít életveszélyes fenyegetésnek,"


Ez így van.

2011. aug. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Gondoltam, hogy ez lesz, majd szépen elsimítják a disznóságait.
2011. aug. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a fidesz nyomást tud gyakorolni az ügyészségre.
2011. aug. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
A Fidesznek nem csak a tagjait, de még a szavazói is ki kellene végezni. Orbánt pedig felnégyelni és a parlament négy sarkára tűzni a köznép okulására.
2011. aug. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
mert a fidesz mindenbe beleszól
2011. aug. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

El sem tudom képzelni, hogy mi lehet ennek az oka! :)

- Irányított demokrácia!

- Azt csinálsz, amit akarsz - az engedélyemmel...

Victor Skipethar

2011. aug. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

Hát azért nagy barmok vagy(unk)ok! A nép azt mondta, hogy Balázs József a fenyegetőzését csak viccnek szánta és ettől jópofa a parlamentben. Ej - ej, alszik a nép?


Ha nem vetted volna észre a Fidesz azért váltott le mindenkit, hogy a saját embereit ültesse a "veszedelmes" pozíciókba. Innentől kezdve diktatúra van és azt csinálnak, amit Rákosi az ötvenes években.


Az viszont kérdés, hogy mikor ébred fel már a magyar (a "népet" csak zárójelben merem leírni, hiszen én is az vagyok) és vagy békésen, vagy forradalommal mikor zavarja el ezt az aljas bandát.


Másik: nézd meg Esztergom tönkretételét. Mivel azt is Fideszes csinálta, az nem bűn!

2011. aug. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 doboszoli ***** válasza:
100%

Ilyen a Fidesz értékrendje.

Ha én bontok kordont, forradalom.

Ha te tüntetsz lázítás.(hőbörgés, antimagyarság, stb)

2011. aug. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!