Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Be lehetne tiltani a Barikád...

Be lehetne tiltani a Barikád c. hetilapot azért mert a címlapján ez van: "cionista terrorizmus Európa új ellensége"?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 10:02
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
18%

Tudtommal a gyűlöletbeszédet nem védi a szólás szabadsága.

De sajnos nem tudom hivatalosan mi számít gyűlöletbeszédnek.

2011. aug. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
57%
Gyülölet beszédnek minősül azon beszédek mely más vallásuakat vagy etnikai népcsoportot vallása és faji hovatartozását sértheti
2011. aug. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nem. A cionizmus egy létező jelenség, bár sokan sokféleképpen értelmezik. A jobbik a zsidók világuralmi törekvéseit érti ez alatt.... A paranoid pszichózis meg nem bűncselekmény, hanem pszichiátriai betegség.
2011. aug. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
60%
Nem lehet betiltani...de azért elég érdekes ez a kommunista időszakra jellemző mentalitás (tiltsuk be, mert nem tetszik..), főleg azok részéről, akik magukat elvileg demokratáknak tartják.
2011. aug. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:44


Nepofázz!! :@

2011. aug. 8. 16:46
 16/39 anonim ***** válasza:
43%
ez aztán az érvelés kérdező! :D
2011. aug. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 ZETAS ***** válasza:
Nemigazán
2011. aug. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem kell ilyen is. Annyi szélsőbalos lap van. Legyen szélsőjobbos is. Mindenki maga felé torzít... Eddig ez a torzítás egyoldalú volt. Most talán nem lesz annyira.
2011. aug. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
73%
Ha azokat az újságokat, könyveket, dalokat, filmeket és egyebeket mind betiltanák, amelyek a dzsihádista terrorizmust negatív színben tüntetik fel, akkor maradna kábé a Dörmögő Dömötör meg még féltucatnyi lap. Márpedig ha a dzsihádista terrorizmust el lehet ítélni, a cionistát miért ne lehetne?
2011. aug. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
A cionizmus az Izraeli állam létrehozása miatt jött létre, az izraeliták visza akarták kapni Izraelt, Jeruzsálemet ami az ókórtól fogva az övéké volt vagy mi... :) legyen hát úgy, engem nem zavar, ők is egy nép, és szerintem jó lenne ha az állam megmaradna, és nem európán lógnának állandóan, hanem egy meghatározó európai állam lenne ott lent közelkeleten, az arabok ellen, akik a keresztényeket is szívesen tépázzák, persze szerintem ők is jófejek csak néha kicsit bevadul mindenki itt lent a Földön :) nah csácsá
2011. aug. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!