Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nem kellene étel az életben...

Ha nem kellene étel az életbenmaradáshoz, dolgoznál?

Figyelt kérdés

Sokat kell dolgoznia az embernek egész életében napi 8-10 órákat, hogy megéljen, de ha nem kellene táplálékot bevinni az életbenmaradáshoz, dolgoznál ?


A segélyből futja a rezsire és a netre. Ételre pedig nem kell kőlteni, akkor dolgoznál-e.


2011. aug. 8. 23:37
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező szerintem te egy nagyon buta ember lehetsz. Egy normális ember nem gondolkodik ilyeneken hogy hogyan tudna megélni segélyből. Ez nagyon rossz mentalitás. Amúgy is azért járnak általában az emberek iskolába hogy azt tanulják amit szeretnek. Ha itt nem is tudnak elhelyezkedni vannak még más országok is. Persze egy gyári munkás akit rabszolga sorsba hajtanak és dolgoztatnak éhbérért az biztosan nem dolgozna. De egy valamire való ember aki szereti a munkáját a hivatársának él az szívesen csinálja. Nekem egyben a munkám az a hobbim is. És végüll az anyagiak sem elhanyagolhatók manapság . Te lehetsz szívesen laksz egy kis lyukban egy panelban de én nem. A luxusnak nagy ára van manapság.
2011. aug. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

"Kérdező szerintem te egy nagyon buta ember lehetsz."


Mert meg merte kérdezni a véleményünket valamiről?

2011. aug. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Naná, hogy dolgoznék, hisz attól még inni kell, meg alkohol is kell (csak ételt említettél), sőt, budipapír is kell :D
2011. aug. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
utolsó : Mosod vízzel a papír úgysem hozza ki, Anettka is ezt csinálja aki nem hord bugyit. Alkohol pedig nem kell az éhenmaradáshoz, drognak meg ott a teknokol.
2011. aug. 18. 23:58
 25/31 anonim ***** válasza:
63%
Szánalom.
2011. aug. 19. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Kérdező, hát te hülye vagy :D 10 emberből szerinted hány mossa ki a seggét papír helyett? xD
2011. aug. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Persze ,h dolgoznék. Ugyanezt amit most akkor is ha fizetnem kellene érte.Mert sikerélményt ad , mert embernek érzem magam tőle.

Lehetsz akármilyen kőgazdag, ha nincs meg a napi örömadagod abból amit szeretsz csinálni és nem becsül meg a környezeted borzasztó az életed.

Olyan munkával ami nem okoz örömet és nem köt le kínlódás az életed.Ha reggel úgy kelsz fel az ágyból, h a fene egye meg már megint dolgozni kell akkor szánalmas az életed.

Azért tanulsz , h tudj mert alapból mindenkiben benne van a tudásvágy valami iránt csak vannak akik nem tudják hova tették:)

A segélyt pedig el lehet felejteni lassan , mert pár év és nem lesz. Mert nem lesz aki összedobja rá a zsozsót és nem fogja tolerálnia társadalom az ingyenélést és a bűnt.

2011. aug. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem szóló is írja, a pénz mellett a sikerélmény az ami motiválja az embert. Már régen megtehetném, hogy csak üljek a babérjaimon, akkor sem lenne semmi gondom az életben már sem nekem, sem a családomnak, de amikor egy új kihívás elé állítanak, hatalmas öröm hogy megint megoldottam, és rajtam kívül senki más nem tudta. Ami még számomra öröm, és ezért sem tudnám abbahagyni, az az hogy embereknek adok munkát, biztos megélhetést, és mind a 180 dolgozó a barátom is egyben, mert ez egy igazi közösség, nem csak egy szimpla gyár. Ezek azok amik már nem a pénzről szólnak kizárólag.
2011. aug. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
Szerintem ehhez kell egyfajta mentális érettség, hogy ne a wow meg az internet legyen az életedben az első.
2015. aug. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Ezek szerint te is az a típusú ember vagy, aki a teszkóban a húsos pultnál szórja el a fizetése nagy részét, aztán meg panaszkodik, hogy nem telik másra :D

Nos, sajnos engem sem vet fel a pénz, de kajára költök a legkevesebbet. Igyekszem egészségesen étkezni, itthon megcsinálni a kajámat. Mindig előre eltervezem, hogy a héten mit fogok enni, így nem költök el nagy pénzeket kész kajákra, nassolásra, mert tartom magam a "tervezethez" :) Így több pénzem marad másra. Szívesebben költöm a pénzem ruhára, bulira, kondibérletre vagy könyvekre, mint kajára. "Nem azért élünk, hogy együnk! Azért eszünk, hogy éljünk!" :D

2015. aug. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!