Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálja mindenki Gyurcsán...

Miért utálja mindenki Gyurcsány Ferencet?

Figyelt kérdés
Azért mert hazudozik? Kik szeretik ha van akik szeretik egyáltalán? A romák?
2011. aug. 8. 23:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert "elkúrta"
2011. aug. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
31%
Én szeretem. Nem vagyok roma.
2011. aug. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
58%
Nekem meg nincs vele bajom, és én se vagyok roma
2011. aug. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 tabaki válasza:
75%
Én se vagyok roma...
2011. aug. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%

Nem is utálja mindenki. Az anyukája biztosan szereti!


:-D Pedro

2011. aug. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
18%
Mit szeressek rajta? Amúgy szerintem neki a Broadway-n a helye.
2011. aug. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Tetszik a ***** válasza:
20%
Nem utálom. Egyszerűen csak nem támogatom a politikai karrierjét, nem oda való. (Igen Broadway-en nagyobb sikere lenne)
2011. aug. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hát én a politikai karrierjére értem.Nem úgy kinézetre... Amikor miniszterelnök volt,sokan szidták,hogy mondjon le stb...Meg többször csináltak vele interneten hülye megalázó képeket stb.
2011. aug. 9. 00:59
 9/19 anonim ***** válasza:
79%

Mondjuk a támogatott forinthiteleket fölszámolta, hogy az emberek minden akadály nélkül vehessék föl a svájci frank hiteleket. Miközben magát az országot is eladósította svájci frankban. A 8 év MSZP kormányzás alatti 8000 milliárdról 20 000 milliárd forintra számított adósságnövekedés javarészt az ő számlájára írható.

De egy biztos, a politikai gátlástalanságot nála jobban megtestesítő személy nincs. Tönkrevágta a pártját, 2/3-os hatalomba segítette gátlástalanságával az ellenzékét.

A Fidesznek ugyanis a kiábrándult MSZP-sek adták meg a 2/3-os kormányzás lehetőségét.

Tehát tönkretette szövetségeseit az ellenségei meg minek szeressék.

Az ország az Európai Unióból elsőként szorult 2008-ban IMF hitelre, ami végülis IMF hitel nélkül az ország államcsődjét jelentette volna, ugyanis nem adott már senki nekünk kölcsönt.

Szóval, hogyha össze akarnám foglalni, hogy miért is utálják, hát azért mert pont azokat csapta be, akik bíztak benne.

Ha lett volna önmérséklete, és nem lett volna hatalommániás 2006 szeptemberében lemond, akár új választást is kiirathatott volna. És most nagy valószínűséggel MSZP kormánya lenne az országnak. De egy végtelenül hatalommániás ember, aki még most sem tud tükörbenézni, és addig nem tűnik el a politikai süllyesztőben, amíg szövetségeseit hatalomhajszolásával végleg tönkre nem teszi.

Hát ezért utáljuk. Lehet, hogy képes és 2014-re is összehozza a Fidesznek a 2/3-ot, ha nem tűnik el.

2011. aug. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem tett jót a megítélésének, hogy ő vezette talán 1957 óta a legrosszabb kormányt Magyarországon.
2011. aug. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!