Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Már megint Gyurcsány?

Már megint Gyurcsány?

Figyelt kérdés
Szerintem undorító, hogy ismét idepofátlankodik, és el akarja rontani az országunkat. Sőt, felháborító. Szerintem forradalom minimum, ha nem polgárháború kerekedik ki az ügyből. Szidjatok, vagy éltessetek nyugodtan, vagy csak simán fejtsétek ki a véleményeteket a dologról. De reagáljatok, kérlek.
2011. okt. 27. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Gyurcsányt csak azok támogatják akik nem látnak tovább a pénztárcájukon.
2011. okt. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát, ha ő irányítja az országot, akkor nem igen lehet a pénztárcába nézni, vagy nincs értelme...
2011. okt. 27. 16:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én erre azt mondom, hogy inkább legyen egy Gyurcsány Ferencünk, aki beismeri, hogy lopott, minthogy egy Orbán Viktorunk, aki többet lop, de az a másikra fogja, attól függetlenül, hogy mind a kettőt utálom.
2011. okt. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

"Én erre azt mondom, hogy inkább legyen egy Gyurcsány Ferencünk, aki beismeri, hogy lopott"


Hogy-hogy beismeri? Egy felvétel kitudódott ami egy zártkörű konferencián történt. Azért ez mégsem egy bevallás...

2011. okt. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves 3as válaszoló te igen ostoba vagy, és sajnos a magad fajták miatt tart az országunk ott ahol tart. Bedőlsz mindenféle "dübörög a gazdaság" dumának...akkoriban vette fel mindenki a hitelej nagy részét, mert a politika biztosította arról hogy érdemes, mert semmi baj nincs...és átadott egy kizsigerelt, kiherélt országot...

Itt nem Orbán volt a kérdés hanem GYURCSÁNY!

2011. nov. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. jún. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!