Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Bajnai...

Mi a véleményetek Bajnai Gordonról?

Figyelt kérdés
Igaz ,hogy csak 1 évig volt miniszterelnök,de szerintetek jó volt? Jobb mint Gyurcsány Ferenc 4 év alatt?
2011. aug. 9. 01:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%

itt volt Záhonyba 2009 novemberébe ott álltam 5 méterre tőle nem nagy cucc xD :D mondta a hülyeségét, hogy a keleti régió, hogy levan szakadva nyugattól mintha nem tudnánk...

am valami libatolvaj néven hallom egyfolytába.. libás gordonka

2011. aug. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
rise and shine mr freeman rise and shine
2011. aug. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
Ezerszer jobb, mint Orbán! Talán még Gyurcsánynál is jobb lett volna, csak nem volt ideje kiforrni!
2011. aug. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Bajnai Gordon az elmúlt évtizedek legtehetségesebb magyar miniszterelnöke volt. Ő értett a legjobban a gazdasághoz, Gyurcsánnyal ellentétben nem beszélt össze-vissza, és nem gyűlölködött, vagy tömjénezte magát, mint Orbán, hanem keményen dolgozott az országért. A mostani helyzetben is egy ilyen józan szakemberre, illetve szakmai alapú kormányzásra lenne szükség.
2011. aug. 9. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Nekem tetszett. Jobb volt mint GYu. vagy Or.
2011. aug. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
49%

Nincs róla véleményem. Ő egy kirakat-ember volt, akinek a célja annyi, hogy ne hőzöngjenek az emberek, és mégse kelljen előrehozott választást kiírni. (Megjegyzem, a FIDESZ-nek nem lenne kétharmadja, ha akkor kiírják a választást, és nem rombolnak tovább...)


Ő kiállt, elvégezte a rábízott feladatokat, felolvasta a papírról, amit fel kellett olvasni, majd elment. Nem csinált semmi olyat, ami miatt véleményem lehetne róla. Egy ócska marionett-figura volt, neki minden bizonnyal megérte, mi szívtunk tovább, a hőzöngő nép meg bevette. Ennyi.

2011. aug. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%

Hasonlít a barátok közt ös berényi atillára:D

gyurcsánynál jobb de sokan mondják hogy az ő bábja volt mint ahogy most orbán(ez nem az én véleményem csak sokoan mondták már nekem)

2011. aug. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 gr. Shadow ***** válasza:
17%
A legteljesebb mértékben egyetértek veled Sir Butcher!
2011. aug. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
15%

"Gyurcsánnyal ellentétben nem beszélt össze-vissza, és nem gyűlölködött, vagy tömjénezte magát, mint Orbán, hanem keményen dolgozott az országért."


1: nem gyálöülködött? te, hallottad már a leköszönő parlamenti beszédét? engem konkrétan a rosszullét környékezett. pont hogy öntömjénezés és gyűlölködés volt.


2: sokat tett mi? hát azt nyögjük. na jó, Gyurcsihoz még nőni kellett volna kicsit. amúgy azt csinálta amit a Nyuat diktált.

2011. aug. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%
Bajnai látszólag nagyon jól tudott viselkedni, ennyit lehetett megállapítani róla.
2011. aug. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!