Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményetek Bajnai...

Mi a véleményetek Bajnai Gordonról és az ő eddigi munkájáról?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 07:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Személyszerint róla nincs véleményem. A váélságot viszont jól kezelte,ezt még Országveszejtő Viki is elismerte. (Igaz,nem itthon,hanem Párizsban)
2010. dec. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Nem kért fizetést, nem vett részt a politikai csatározásban, csak egyszerűen odaült és tette a dolgát! Szerintem rendben volt. Ha ő lett volna végig, akkor lehet nem lett volna meg a 2/3-ad.
2010. dec. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
Jól csinálta, és nagyon sajnálom, hogy ilyen rövid ideig volt.
2010. dec. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem a liba gazdákat kéne erről kérdezni, akiket megszívatott anno...
2010. dec. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
11%

A legválságosabb hónapokban jó dublőre volt Gy. Frenc elkövetőnek. Úgy tűnt hoy képes kezelni a helyzetet. Bár én aggódtam avégett, hogy olyan ember vezeti az országot, aki a még a libás üzletről is elismerte, hogy "nem értettünk hozzá". Ehhez képest kikupálódott nagyon. Mondjuk a jelképes havi egy forint helyett felvehette volna a rendes fizetését, ami a jó munkájáért járt, és azt odaadományozhatta volna a libatulajdonosoknak.

Külön tehetséges, ahogyan egyszerre három luxusvillábanőriztette magát, közpénzen. Nem kevésbé ügyes volt, ahogyan auz áramot lopta a medencefűtéshez. Sajnos "véletlenül" rosszul kötötte be az ELMÜ. Ügyes srác ez a Gordon...

2010. dec. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 gfero ***** válasza:
92%
a válságot jól kezelte .a forint kezdet erősödni az ország kezdet stabilizálódni
2010. dec. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
3%
Mi ez a Bajnai imádat? -.-
2010. dec. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
3%
ezek szerint bevettétek a sok dumát, amit belétek nyomtak! grat!
2010. dec. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
95%
Én Fidesz-szavazóként elégedett voltam vele.
2010. dec. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
Annyira én sem utáltam, mint Gy.Ferenc elkövetőt, de a libások biztosan örültek, hogy a tönkretevőjük vezeti az országot. Tuti biztonságban érezték magukat.
2010. dec. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!