Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Horthy és a kormány miért...

Horthy és a kormány miért védték annyira a zsidókat ha tudták hogy milyenek (pénz és, hatalom éhhessek)?

Figyelt kérdés
Valamit hallottam a szabad kőművessek és a népszövetségtől kapott kölcsönökkel kapcsolatban. Mi az összefüggés?
2011. aug. 9. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Azért, mert nem olyanok.
2011. aug. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
annyira nem védték, max nem engedték őket deportálni. amúgy azért mert tudta Horthy is, hogy semmi értelme elpusztítani ártatlan emberek százezreit.
2011. aug. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Azért, mert Horthy nem egy elmebeteg nácifasiszta volt, amilyennek szeretik beállítani, hanem egy talpig becsületes úriember.
2011. aug. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Dick Esmen ***** válasza:
36%

Azért, mert Horthy nem egy elmebeteg nácifasiszta volt, amilyennek szeretik beállítani, hanem egy talpig becsületes úriember.



Na ezen nevettem egy jót.Horthy meg a bandája azért nem deportálta a zsidókat mert nem akart Nyugat szemében rossz színben feltűnni.

2011. aug. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

Dick Esmen


Melyik kádáristától hallottad ezt a hülyeséget?

Egyébként találó a neved.

2011. aug. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem vagyok kádárista, csak több oldalon is azt olvasom hogy a zsidók felvásárolják Mo.-ot olyat is halottam hogy itt az izraeli hadsereg (1000fő) és atomsilókat tartanak táborfalván,és sok más dolgot hallottam a zsidókról, mondhattok rasszistának nem érdekel, csak az érdekel mi lesz MAGYARORSZÁGGAL!!!!! de nem rasszista vok inkább nacionalista
2011. aug. 9. 16:27
 7/9 Dick Esmen ***** válasza:
49%

Melyik kádáristától hallottad ezt a hülyeséget?

Egyébként találó a neved.


Hát az apámtól(aki nemvolt kádárista) aki viszont személyesen Horthy személyi testőrségének parancsnokától.Úgyhogy egy kicsit tájékozottabb vagyok e tekintetben.

2011. aug. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
A politikai elitünk nem zsidó és mégis pénz- és hataloméhes.
2011. aug. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8as azt mondod hogy a politikai elitünk nem zsidó?!

nem nem zsidó hanem zsidó-cigány

2012. dec. 21. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!