Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Éjszakázókhoz, több műszakban...

Éjszakázókhoz, több műszakban dolgozókhoz kérdés?

Figyelt kérdés
A ti családotokat mennyire viselné meg,ha bevezetésre kerül az új munkatörvény és havonta 30-40-50 ezerrel kevesebb fizetést kapunk a műszakpótlékok változása miatt...a miénket ellehetítené végleg.
2011. aug. 11. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon. Főleg, h a mi környékünkön 4 műszakra is minimálbért adnak, vagy egy picivel felette a pótlékokkal együtt. :(
2011. aug. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Számomra horror ez a mostani kiszolgáltatottság,létbizonytalanság,jövőtlenség.

Azt hiszem,ha valóban bejön az új törvény akkor kénytelen leszek lelépni az eü-ből,megszakadni,hétvégézni,ünnepnapozni,éjszakázni jóval kevesebbért...csak a külföld marad már :-(,itt van vége a dalnak és még sokan mások is így lesznek ezzel.

2011. aug. 11. 09:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Férjem főnöke szerencsére azt mondta, őt nem érdekli az új törvény, ezután is meg fogják kapni a pótlékokat.


Nevetséges is volna,ha a kemény fizikai munkát végzők éhbérért dolgoznának 3 műszakban, hétvégente is.

2011. aug. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnalom az eu-et, eddig se voltak megfizetve, most meg jobban szivni fognak:S

Hajra orban viktor

Hajra fidesz:S

2011. aug. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A pótlékok, járandóságok lenyelésére gondolsz?

Ebben MAGA AZ ÁLLAM JÁR AZ ÉLEN, - kezdve ott, hogy a 10 órára nyolc órát számol el, mert "tilos túlórát kifizetni", - de elvárni, megkövetelni, elrendelni nem.

Miről is beszélünk?

2011. aug. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én most hagytam ott a 8-16-ig tartó állásomat és váltottam két műszakos (délutános, egy hét este) beosztású munkára, hogy végre magammal is foglalkozhassak többet és a háztartást is tudjam intézni. Két kis gyerekem van. Mikor meghallottam, hogy mit terveznek, majdnem padlót fogtam. Úgy gondolom viszont, hogy kizárt, hogy ennyi emberrel ezt meg tudják csinálni. Ezt a bőrt már nem tudják lehúzni az emberekről....
2011. aug. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

23:38

Alulbecsülöd gyűrűsférgek egy népes csoportját!

2011. aug. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!