Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha politikai-közösségi témában...

Ha politikai-közösségi témában felteszek egy tök egyszerű kérdést amit a hülye is ért, de csak az egyik tábor válaszol, a másik meg se próbálja, akkor szerinted mit jelent?

Figyelt kérdés

Én arra gondolok, hogy ha egy olyan kérdést tettem fel amit tényleg egyértelmű, és tök egyszerűen lehetne rá válaszolni. Az egyik oldal be is írt.


A másik oldal aki általában irracionális érveket hoz fel a legtöbbször, az meg sem próbálta védeni az álláspontját. Persze ha a kérdésben lett volna egy csöppnyi provokáció, gyűlöletkeltés, akkor tuti jöttek volna anyázni.


Ebből kifolyólag arra következtetek, hogy a másik tábor nem tudja megvédeni az álláspontjait, és így komolyan sem kell venni őket.


vélemények?


De ha valakit érdekel melyik kérdés az, szívesen megadom és szívesen fogadok rá válaszokat.


2010. jan. 14. 10:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én pl.azért nem válaszolok,mert az egyik oldal vitaképtelen.Minden érvet elutasít.Így pedig semmi értelme válaszolni.
2010. jan. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

tévedés. lehet vannak akikkel nem lehet vitázni, de vannak mind2 oldalon rendesen érvelő emberek.


persze ha egy érvelésben az ember alul marad...


mellesleg a legrosszabb kifogás, hogy "nem vitatkozom mert veled úgysem lehet", "nem állok le vitázni hülyékkel", stb..


de mondtam itt, hogy vita kell legyen? hanem egy válasz egy kérdésre, ahol kész tényeket kellene felsorolni, említeni.

2010. jan. 14. 11:28
 3/15 anonim ***** válasza:
Én kíváncsi lennék, melyik kérdésről beszélsz.
2010. jan. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2010. jan. 14. 11:41
 5/15 anonim ***** válasza:
41%

Jobbikos vagyok és szeretek vitázni, de sajnos nem igazán lehet!


Annyiszor tettem már fel azt a kérdést hogy mi nem valósítható meg a programból, és mindig vagy kiforgatott magyarázatokat kaptam vagy semmilyet.

Tipikus: Elkell zavarni a multikat! Kötelező vallásosnak lenni! Kikell lépni az Eu ból! Stb

Mikor leírom hogy ez hazugság, mert ilyet senki nem mondott, hogy mutassa már meg hol van ez leírva, akkor meg megy a lapítás! Az embereknek nem az számít hogy maga a Jobbik mit ír le mint program, hanem hogy a preferált pártja mit rág a szájába. „ agymosás”


De így hogy lehet értelmesen vitázni? A gazdasági kérdésekről nem is beszélek!

Pld Benzin jövedéki adó, leírtam hogy maga a beszedett adó sem kevés, de az inflációs hullám sokkal jelentősebb lesz, rendesen lepontoztak, most meg egyre több oldal kezdi feszegetni a témát. Leírtam hogy Bokros miért nem reális, vagy akár a Fidesz adócsökkentés = új munkahelyek, érthetően nem pártfüggő demagógiákkal, és másnap ugyan azok ugyan úgy leírják hogy Bokros az isten! De sorolhatnám!


Akkor hogy lehet vitázni érvekkel? Azt sem tudják a Fideszesek hogy mit akar a Fidesz, ahogy az MSZP nek nincs is programja.


Ha meg elfogynak az érvek, jön a hülye Jobbikos szöveg!

2010. jan. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

"Mikor leírom hogy ez hazugság"


Nemcsak leírni kellene, hanem bizonyítani is :))))


Felőlem "leírhatod" ezerszer, hogy a Jobbik tökéletes, csak elhinni nem fogja senki.

2010. jan. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

utolsó, már bocsáss meg, de neked kell bebizonyítanod, hogy tényleg ezt mondták.


Ha én azt mondom, hogy az orbán titokban azt tervezi, hogy mérget önt az ivóvízbe, akkor ezt kinek kell bizonyítani? nekem vagy neki, hogy ő ezt nem akarja?

2010. jan. 14. 19:00
 8/15 anonim ***** válasza:
45%

19:00


Szerinted érdekel valakit a ti hasfájásotok? Jaj, szegény jobbikocskát félreértik a cúnya felnőttek!


Csináltatok volna egy kevésbé gyűlölködő, kevésbé szélsőséges pártot. Vonzottatok volna magatokhoz kevesebb futóbolondot. Parancsoltatok volna rá a tagság huligán és szélsőséges részére. Akkor talán most nem tartana titeket mindenki ködevő utópistáknak és paranoid barmoknak.


Nézz csak szét ezen az oldalon, milyenek a jobbikosok. Az egyik Hitlert élteti, a másik a cigányok génjeiről értekezik, a harmadik szerint "zsidó multik" az ország ellenségei, a negyedik szerint ki kell lépni az EU-ból. Pártújságotok, a kurucinfó retkeknek és orkoknak nevez több százezer magyar állampolgárt. Elhatárolódott a Jobbik a kurucinfótól? Nem? Akkor miről beszélünk?


De most már mindez nem érdekes. A választás után jobboldali kormány lesz, valószínűleg kemény kormány, amely rendet csinál, nem olyan töketlen, mint a mostani, és eltapossa a "mozgalmatokat", mint valami rothadt barackot. Pá-pá.

2010. jan. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
magad égeted le.
2010. jan. 14. 20:10
 10/15 A kérdező kommentje:
de mellesleg válaszolhatsz a fent belinkelt kérdésre. de mint láthattuk az értelem téged messze elkerült, hogy képes legyél rá:)
2010. jan. 14. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!