Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg be van tiltva a Mein...

Tényleg be van tiltva a Mein Kampf Magyarországon?

Figyelt kérdés
A híradóban azt állították, a Magyar Szigeten a "Magyarországon betiltott" Mein Kampf-ot árultak. (meg mindenféle egyéb lejárató jellegű dolgot ellenük)
2011. aug. 11. 22:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Igen, cenzúrázták. Attól függetlenül fű alatt meg lehet szerezni, ha az ember nagyon akarja.
2011. aug. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
Azért az elég vicces, hogy egy könyv be van tiltva egy demokráciában. Ha észreveszik, lefoglalják, akkor mi lesz a sorsa? Elégetik? Hm... nem is ismerős ez éppen Hitler idejéből? Csak akkor fordított előjellel. Éljen a fene nagy demokrácia!
2011. aug. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%
Be van! De én megtudtam venni! El is olvastam párszor, sok jó gondolat van benne! Vajon Che Guevara naplója miért nincs betiltva?
2011. aug. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
35%

Nincsen. Ejnye, bitnácik, még ennyit sem tudtok?


"A könyv több országban évtizedeken át be volt tiltva. Magyarországon kereskedelmi forgalomban kapható."


[link]

2011. aug. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
10%

Innen le lehet tölteni, akinek kellene. Google-ben két perc keresés után:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Szerinted melyik könyvesboltban szerezhető be? -.-
2011. aug. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
Nincs betiltva. Előbb talán utána kéne nézni, mielőtt valaki osztja az észt.
2011. aug. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
40%
Az pedig, hogy a Náci Szigeten a Mein Kampfot árulják, nem azért gond, mert be lenne tiltva, hanem azért, mert a HVIM-Jobbikos nácik (ismét) a magyar hagyományőrzés zászlaja mögé bújva csúfolják meg hazájukat, és tapossák meg azon honfitársaik emlékét, akiket a nácizmus tett el láb alól. Őszintén, egy magyarnak nevezett rendezvényen mi a búbánatot keres egy svéd rasszista riherongy, meg egy angol skinhead zenekar? Takarodjanak az ilyenek a búsba, a részeg kopaszok közé, de Magyarországot ne égessék.
2011. aug. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
72%
Attól még hogy magyar, hívhatnak külföldi előadókat!
2011. aug. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
56%
tényleg be van tiltva ..de vannak helyek ahol meglehet venni ..nem muszáj neten rendelned .. oylan könyves boltot keress ahol hogy írjam .. olyat ahol lehet kapni iylen Nagy Magyarországos kulcstartókat ..turul madarat ...pl szolnokon a szkítia..én ott vettem
2011. aug. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!