Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Zagyva miért bújik a mentelmi...

Zagyva miért bújik a mentelmi joga mögé? Miért nem mond le róla?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 16:35
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
54%
Mert egy piszkos féreg
2011. aug. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
69%

"Kirájhekker csak mert a Jobbik mindig is ellenezte a mentelmi jogot...."



Én is ellenzem a fogyasztói társadalamat és a monetáris gazdaságot. Mégsem fogok lemondani a fizetésemről, csak mert nektek ez tetszene.

A mentelmi joggal is ugyanez a helyzet. Vagy egységesen el kell törölni, hogy senki se élvezhesse, vagy illessen meg mindenkit, a Jobbikosokat is. Amit ti műveltek az diszkrimináció és rasszizmus.

2011. aug. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
60%
Csőlátású jobbikosok, lássátok be végre, hogy hőn szeretett pártotok és politikus bálványaitok sem különbek a Deákné vásznánál.
2011. aug. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
80%
Ezt a képmutatást kellene megszűntetni, hogy a mentelmi jog eltörléséért hőbörögnek mert szerintük igazságtalan, de mikor használni kell akkor rögtön igénybe veszik.
2011. aug. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
41%

" Hörögnek a mentelmi jog ellen de ha úgy adódik élnek vele. Íme a bizonyíték hogy a Jobbik se értünk van. Ezek után ugyan kire lesz érdemes majd szavazni??"


Egyedül a Jobbikra. :)

2011. aug. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
62%

ma 16:59

Én is ellenzem a fogyasztói társadalmat,mégsem akarom,hogy lemondj a fizetéedről,inkább annak örülnék ha kihasználnád kapitalizmust! De most hogy jön ez ide,mert ugye a fogyasztó társadalom sokkal elvontabb fogalom,mint a te kedvenc pártod a "jobbik"! Szerinted rasszisták vagyunk ,mert nem tetszik nekünk,hogy a "jobbik" vizet iszik és bort prédikál? Had várjam már el a következetességet! Akkor,ha az mszp lop,akkor had lopjon a jobbik is mi? Ha már lerasszistáztál,had említsem meg,hogy sokszor sírtatok,hogy lenácizlak titeket,pedig ilyet sosem tettem! Áh....ki ért titeket?

2011. aug. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
73%
Elfogadom,a "Jobbik" úgy gondolja ,hogy neki mindent szabad! Jó akkor mindenki csináljon azt amit akar,csak könyörgöm akkor ne álljonki senki a pódiumra erkölcsöt osztani,mert rosszul leszek! Se orbán,se dájcstom,se az antiszemita papok se senki!
2011. aug. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
24%

"Ha már lerasszistáztál,had említsem meg,hogy sokszor sírtatok,hogy lenácizlak titeket,pedig ilyet sosem tettem! Áh....ki ért titeket?"


Piciszívem te nagyon nem vagy képben. :)

Annak idején a régi szép időkben én írtam ki azt a kérdést én vagyok e itt az egyedüli náci az országban. Melyre aztán nem is akadt több jelentkező, viszont foggal körömmel bizonygattátok, hogy én nem lehetek náci. Namost ha én nem lehetek, akkor minek náciznátok le? :D

2011. aug. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
24%

"Namost ha én nem lehetek, akkor minek náciznátok le? :D

"


na látod ezt én sem értem.


te nem náci vagy, sőt megkockáztatom, hogy MSZP szavazó vagy, csak ide jársz trollkodni, hogy lejárasd mégjobban a jObbikos ökröket.

2011. aug. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
42%

"Ezt a képmutatást kellene megszűntetni, hogy a mentelmi jog eltörléséért hőbörögnek mert szerintük igazságtalan, de mikor használni kell akkor rögtön igénybe veszik."



És lássuk be teljesen jogosan is teszik. :)

2011. aug. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!