Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezeket a Zagyva-féléket miért...

Ezeket a Zagyva-féléket miért nem vágják ki a Jobbikból?!

Figyelt kérdés

Hihetetlen. Most ez a HVIM-es tüntetés a Szigeten mire volt jó? Ezzel csak még több embert tántorítanak el a Jobbiktól. Végre úgy tűnik hogy növekszik a Jobbik népszerűsége erre az ilyen Zagyva, Eszes Tamás, Tyirityán félék majd szépen kiütik a Jobbikot.

Pedig vannak ott normális emberek (Pörzse, Gaudi, Morvai és úgy látom Vona is ide tartozik).

Csak azt nem tudom hogy az ilyen Zagyva mit keres a Parlamentben. Továbbá elég érdekes még Novák Előd is aki tényleg csak zsidózni jár be a Parlamentbe és Dúró Dóra sem oda való.

Én elhiszem hogy ezek az emberek jót szeretnének a magyaroknak de ahhoz kell egy kis ész is. Ha esetleg egyszer kormányra kerül a Jobbik, az ilyen Zagyva féléket a "nemzetközi porondon" tehát a nemzetközi politikában úgy fogják elsöpörni hogy olyat még nem láttunk.

Morvaiban nagyon bízom, Gaudi-Nagy Tamásban, Pörzse Sándorban meg még egy-két Jobbikosban szintén és Vona is elég normálisnak tűnik de ha valamit el akarnak érni akkor az ilyen Véderő, meg Betyársereg meg HVIM féle a nemzeti oldalra legveszélyesebb idiótákat ki kéne söpörni a soraikból. Ezek tényleg fasiszta vadbarmok akikre nincs szükség csak kárt csinálnak.


2011. aug. 12. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Mert nehogy azt hidd hogy a jobbik különb lenne ha kormányzó párttá lépne elő. Akkor majd Vona is előhozná az igazi arcát. Egy követ fújnak mind.
2011. aug. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Tudod, a legőszintébb emberek a gyerekek, a részegek és a bolondok. Az meg sem fordul a fejedben, hogy éppen ezek a "vadállatok" mutatják (kotyogják) ki a Jobbik igazi arcát, és az iskolázottabbak azok, akik magukban ugyanilyen sötét lelkű, gyilkos hajlamú egyének, csupán képesek a nyilvánosság előtt megjátszani magukat?
2011. aug. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Mert nincs hozzá elég nagy ollójuk!
2011. aug. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Mert Ő kereken kimondja a véleményét és nem kezd el össze-vissza beszélni hazudozni, mint más párt (összes többi) politikusai.


Egyszer az a bajotok, hogy ködösitenek másszor meg az hogy túl nyersek.

2011. aug. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Már én is kimondtam többször is a véleményemet elég nyers formában, mint az látható is nem lettem túl népszerű, pedig bennem nincs agresszió és gyűlölet. Ahogy az ilyen Zagyva, Toroczkai, gárdaruhás Vona féle egyének sem lehetnek azok, mert ők valójában a gyűlöletből táplálkoznak, és csak az alkalmat várják hogy lesújtsanak mindazokra akik nem az ők követői.
2011. aug. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
A Pörzse mint normális? :D
2011. aug. 13. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%

"Pedig vannak ott normális emberek (Pörzse, Gaudi, Morvai és úgy látom Vona is ide tartozik).

Csak azt nem tudom hogy az ilyen Zagyva mit keres a Parlamentben. "


1. nézőpont kérdése, hogy mi a normális

2. Ha egy Zagyva ott ülhet a soraikban, akkor azt hiszem nincs miről beszélni.

2011. aug. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
93%

"Morvaiban nagyon bízom, Gaudi-Nagy Tamásban, Pörzse Sándorban "


Mentalításban nem sok külnöbség van közöttük és Zagyva között, csak ők valamivel okosabban adják elő magukat.


Morvai a legiskolázottabb közöttük, utána Gaudi, Pörzse annyira nem. Az iskolázottság itt arra vonatkozik, hogy melyikőjüknek lehetnek olyan érvei is, amiket szakmailag is elfogadhatónak tartok, még akkor is ha egyébként nem szimpatizálok a Jobbikkal és velük sem.

2011. aug. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!