Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan aki kurucinfot...

Van olyan aki kurucinfot olvas és azt el is hiszi 100%ban ami le van írva?

Figyelt kérdés

mert tuti van ott is valami igazság én nem olvasom bár én mások által nagymagyarnak vagyok titulálva

és sok helyen olvasom, hogy ja mert kurucinfot olvasol meg hogy az egy szenny oldal stb, de olyannal még nem találkoztam aki olvassa is

kérem csak az írjon ide aki olvassa a kurucinfot hogy tudjam biztosra


2011. aug. 14. 19:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én olvasom, de nem az összes cikket. Arra jó, hogy egy kicsit másképp is lásd a dolgokat. Sok mindennel egyetértek az oldalon, de vannak olyan dolgok is, amik taszítanak.
2011. aug. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Természetesen. Én.
2011. aug. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

köszi a válaszodat pont erre gondoltam , attól hogy azt olvasod még elhatárolódhatsz néhány cikktől

ezek ugyanúgy szidnak mint mások a cigányokat attól hogy azt olvassa lehet jó ember és attól hogy valaki cigány lehet jó ember

2011. aug. 14. 19:36
 4/18 A kérdező kommentje:
kirájhekket téged nem tudlak elítélni ezért, mert a hozzászólásaid 99%-ával egyetértek:)
2011. aug. 14. 19:37
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Ja és én sem olvastam át az összes cikket, viszont olyat még nem találtam köztük, melyet ne hittem volna el 100% -osan.
2011. aug. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

A kuruccal egy a baj: a stílusa. Nagyon sok dolgot megírnak, amit sehol máshol, vagy csak agy késéssel. Sajnos nincsenek rajta hihetetlen dolgok :(

Ha változtatnának a stíluson, simán lenyomhatnák az indexet meg az origót szerintem elfogadottságban is...

2011. aug. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

igazad lehet én nem olvastam max olyan 3-4cikket azokba is volt igazság meg hazugság is

de azért tényleg vannak az oldalon olyan doglok amit mondjuk nem fog elolvasni egy pártatlan ember pedig szerintem az lenne a cél, hogy azoknak az elismerését szerezzék meg, viszont az origot, vagy indexet (azt sem olvasom) inkább elolvassa egy pártatlan ember mert olyan hivatalosnak tűnik, persze biztos van ott is igazság is meg hazugság is

2011. aug. 14. 19:59
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ízlés dolga.Engem például egymémely egyértelműen baloldali sajtóorgánum stílusa is felháborít.De ahhoz,hogy kezdjél kicsit kilátni a mocsárból,jól teszed,ha minden irányba nézegetsz,meg az se árt,ha néha tükörbe.A Kurucinfo egyébként az,ami:informál olyasmiről is,amiről esetleg nem is tudnál,mert jól el van takarva.Aki meg 100 %-ban elhisz bármit is gondolkodás nélkül,annak úgy kell.(akár az Origóból,vagy máshonnét,egyre megy.)
2011. aug. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
likeolom:) teljesen igazad van utolsó
2011. aug. 14. 20:07
 10/18 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudom, mennyire számít rendszeresnek, de kb. hetente olvasom mit írnak.

Tényleg többször van, hogy pl.egy lehallgatási botrányt ők szellőztetnek meg először, aztán átveszik a "nagyok".

Érdekes néha összehasonlítani, mit írnak egy-egy dologról ott, meg a baloldali-liberális sajtóban.

Valóban a stílusuk elég gáz, de a tartalom általában korrekt.


Van saját fejem, saját véleményem, és nem hiszem, hogy mindent el kéne hinni, ami a neten megtalálható. Ez érvényes minden oldalra, még a leghivatalosabbnak kikiáltottakra is. Vagy azokra csak igazán. :)

2011. aug. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!