Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor most mire készül?

Orbán Viktor most mire készül?

Figyelt kérdés
Mert valamit kisütött az tuti.Nem tudom elhinni,hogy megelégedne az"új választást"ismételgetésével...Ő nem olyan kisstílű.
2009. ápr. 14. 05:28
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
58%

Én nagyon örülnék, ha polgárháborút indítana, az összes MSZP-st kőbányába zárná, diktatúrát vezetne be és állomosítanáa lopott pénzeket....


De sajnos csak azt fogja mondani, hogy sokkal jobb lenne az országnak egy előrehozott választás, és szörnyen igaza van.

2009. ápr. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
42%

Nagyon remélem, hogy arra, hogy átutaljon nekem 10 milliót. Szívből örülnék neki :))

Aztán gondolom szenvedteti még egy darabig az országot - ahogy a többiek is.

2009. ápr. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
62%

Nyilvánvalóan csak a hatalom érdekli,és az országnak nem lesz jobb.A diktatúrát csak az kívánja,aki nem élt - mondjuk - a Rákosi korszakban.

Illúzió azt hinni,hogy Fidesz jobb,mint az MSZP ( legfeljebb a gazdagoknak és jómódúaknak lesz jobb.

2009. ápr. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
65%
Jó hát szerintetek ennél a jelenleginél lehet itt még nagyobb diktatúra?? Sztem nem nagyon ...
2009. ápr. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Valami nem teljesen várt dologra gondoltam.Az eddigi válaszok egyértelműek,sajnos.(még az első is,akármilyen tréfa köntöst adtak is rá)
2009. ápr. 14. 08:58
 6/36 anonim ***** válasza:
48%

Mivel ő sem tud sokat tenni, főleg nem látványosat, így semmit. Esetleg ismételgeti, hogy nincs demokrácia, ahogy szokta, lévén, hogy teheti, ennek az országnak a népe ui annyira birka, hogy

1) ...alig valakinek jut eszébe a fityeszt arcon röhögni ezért, ui ha nem lenne demokrácia, nem mondhatna ilyet...

2) ...azt várja, hogy jön a Megváltó (valamiféle politikus fedőnevű hatalom és/vagy pénzhajhász aberrált képében) és akkor jobb lesz.

3) ...merőkanállal elfogyasztja ami a hírekből meg a tévéből ömlik: a piros vagy narancsszínű masnival átkötött, szépre csomagolt nagy semmit.

2009. ápr. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
70%
OV már bizonyított 1998-2002 között. Közép Európa vezető országa volt Magyarország. Most meg egész Európa rajtunk röhög. Meg kell nézni például, hogy 7 év ballib kormányzás után Szlovákia hogy húzott el mellettünk. Nem kell félni OV-tól, ettől rosszabb nem lehet, mint ami most van. Egyszerűen képtelenség.
2009. ápr. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Mit is bizonyított?
2009. ápr. 14. 09:50
 9/36 anonim ***** válasza:
54%

...úgy könnyű bizonyítani, hogy hitelképes az ország, és a meglévő tartozásait egy újabb hitel felvételével fizeti ki.

A gond az, hogy ezt nem lehet tovább csinálni, mert nem kapunk több hitelt.

Ha Viktornak lenne ötlete, akkor nem folyton azt hangoztatnák a csatlósai, hogy mi a nem jó, hanem lenne ötletük arra is, mi a jó. Ha lenne, Viktor hozzáállása agresszívebb politizálást jelentene a jelenleginél- ő ezt így szokta. Most ő is lapul, nem véletlenül.

2009. ápr. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
65%
Talán meg kellene nézni néhány grafikont (államadósság, GDP, Áh hiány), akkor egyértelművé válna, hogy a mutatók 2003 környékén kezdtek elromlani, amikor OV már a fasorban sem volt.
2009. ápr. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!