Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Láttatok már valami pozitívat...

Láttatok már valami pozitívat a jobbik részéről?

Figyelt kérdés

Nem politikailag értettem, hanem emberileg.

Nálunk pl lefestették a játszótéri eszközöket, felásták a homokozókat, felszedték a szemetet.

Pedig nem jobbikos városban lakom, mióta élek(20éves vagyok) csak MSZP-s polgármester volt, tehát nem a város pénzéből csinálták.

Volt valakinél még ilyen pozitívum, vagy esetleg negatívum?

Olyanra nem vagyok kiváncsi, hogy fasiszták meg nácik, meg arra sem, hogy a jobbik az egyetlen normális párt. Ha tudsz függetlenként válaszolj a kérdésre, ha nem tudsz akkor ne is válaszolj, mert ezt most kiváncsiságból tettem fel, hogy máshol is volt e ilyen.


2011. aug. 15. 17:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
22%
Én még nem.
2011. aug. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
18%

A Jobbik nincs kormányon, tehát nem hozhatott sem törvényeket, sem rendeleteket.


Önkormányzati szinten megint nem tudok róluk mondani semmi ilyesmit, mert a lakóhelyemen nem jobbikos a polgármesteri hivatal.


Kevés hely van az országban ahol jobbikos a polgármester, vagy jobbikos képviselők vannak többségben a helyi képviselő testületben. Csak azoktól kaphatsz választ, akik ilyen helyen laknak, ha egyáltalán olvassák a kérdésed.

2011. aug. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Itt Miskolcon kitettek egy táblát a cigánybűnözés által meghalt emberek nevével,jól tették.
2011. aug. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

második válaszoló itt sem jobbikos a polgármester és nem politikai értelemben hanem emberi értelemben gondoltam

pl egy közeli városba egy domb tetejére kirakták nagymagyarország térképét ami nagyon szépen néz ki és mondhatom a város egyik legszebb ékessége

Pedig ott sem jobbikos a polgármester.

2011. aug. 15. 18:08
 5/22 A kérdező kommentje:

[link]


lehet nem kőből van kirakva de szerintem szépen mutat

2011. aug. 15. 18:09
 6/22 anonim ***** válasza:
20%

"Láttatok már valami pozitívat a jobbik részéről?"


Jó sok gyűlölködést. Egyes vélemények szerint ez pozitív.


"Nem politikailag értettem, hanem emberileg."


Zagyva György gyula performance-ait talán.


"Nálunk pl lefestették a játszótéri eszközöket, felásták a homokozókat, felszedték a szemetet."


Nálunk meg az SZDSZ évekig krumplit osztott a nyugdíjasoknak. Most akkor szeressük az SZDSZ-t!

2011. aug. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

nem mondtam, hogy szeretni kell a jobbikot, vagy gyűlölni ezért mondtam, hogy pártatlanül írj lehetet volna ugy mint pl rejehw annyit írsz, hogy nem láttam

ha az szdsz krumplit osztott akkor nagyon rendes emberek voltak isten fizesse meg nekik a jócselekedüket

2011. aug. 15. 18:16
 8/22 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk ruhát/játékot gyűjtöttek, és adták oda a közeli gyermekotthonnak. De segédkeztek már szemétszedésben is. Pedig nálunk sem jobbikos a polgármester.
2011. aug. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
17%
Helyi szinten láthatatlanok nálunk belvárosban. Azon túl hogy masiroztak félkatonailag, ettől rend lesz? meg a provokáló melegeket visszaprovokálták, nagyon bölcsen? Felhozták a cigánybűnözés témáját, amivel mégjobban megosztották Magyarország lakosságát. MI ezt látjuk errefelé belőlük...
2011. aug. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
27%
Sajnos nem láttam.
2011. aug. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!