Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Láttatok már valami pozitívat...

Láttatok már valami pozitívat a jobbik részéről?

Figyelt kérdés

Nem politikailag értettem, hanem emberileg.

Nálunk pl lefestették a játszótéri eszközöket, felásták a homokozókat, felszedték a szemetet.

Pedig nem jobbikos városban lakom, mióta élek(20éves vagyok) csak MSZP-s polgármester volt, tehát nem a város pénzéből csinálták.

Volt valakinél még ilyen pozitívum, vagy esetleg negatívum?

Olyanra nem vagyok kiváncsi, hogy fasiszták meg nácik, meg arra sem, hogy a jobbik az egyetlen normális párt. Ha tudsz függetlenként válaszolj a kérdésre, ha nem tudsz akkor ne is válaszolj, mert ezt most kiváncsiságból tettem fel, hogy máshol is volt e ilyen.


2011. aug. 15. 17:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

"ha az szdsz krumplit osztott akkor nagyon rendes emberek voltak isten fizesse meg nekik a jócselekedüket"


Nem rendes emberek, hanem demagógok, a Jobbikhoz hasonlóan. Ez pedig nem nagy érdem.

2011. aug. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Miért lenne valaki demagóg azért, mert krumplit oszt, vagy felássa a homokozót? Az lehet, hogy szerinted az szdsz és a jobbik demagóg de nemértem mi olyan lázító abban, hogy felássa a homokozót? Mivel itt konkrétan ezekről volt szó.
2011. aug. 15. 20:41
 13/22 A kérdező kommentje:
ez senkinek sem jó
2011. aug. 15. 21:06
 14/22 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk ez elképzelhetetlen lenne, mivel én zsidó környéken élek.
2011. aug. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk télen összegyűjtötték a rászorulók nevét és címét, és egész télen fát vágtak, amit szétosztottak a rászorulóknak.

Az iszapkárosultaknak adományt gyűjtöttek és el is vitték nekik.

2011. aug. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
A miskolci vagyok.Azt kihagytam hogy tavaly a nagy árvizek idején sokat segítettetek itt Borsodban.Homokzsákoztak,adományt gyűjtöttek.
2011. aug. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Mióta itt járőröznek hajdúhadházon már több mint egy hónapja. Egyszer sem vertek meg a romák és az utcánkban senkinek nem tünt el semmije.Pedig ez ezelőt mindennapos volt.


13/F

2011. aug. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
83%

Rossz belegondolni,hogy örökké nemlesznek velünk. És minden visszaáll az eredeti kerékvágásba :(


13/F

2011. aug. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

miskolcinak üzenem, hogy én is borsodi vagyok bizony a jobbikosok cigányokkal dolgoztak, hogy megmentsék a házakat


na akkor a végén kiderül, hogy próbálnak tenni, valami jót is az emberekért és nem is annyira rosszak mint itt gyk-n állítják és semmi nem igaz amit a média róluk közöl?

2011. aug. 16. 17:59
 20/22 anonim ***** válasza:
66%
Az két különböző dolog, hogy mit csinálnak "civilben", és mi történik a politikában. Szerintem is helyes dolog, hogy segítenek az embereknek, de a gazdasági programjuk miatt nem szavaznék rájuk.
2011. aug. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!