Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki lehülyézi a devizahitelese...

Aki lehülyézi a devizahiteleseket az tudta hogy lesz/van gazdasági világválság?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 18:52
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

ma 19:45


Az aztán pont hozzád méltó bosszú lesz a lepontozásért! XDDDDDD Én is gondolkoztam már, hogy esetleg géppisztollyal járom végig azokat, akik itt valaha lepontoztak, másképp hogy is lehetne megtorolni ilyen borzalmas bűnt! XDDDDDD

2011. aug. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
47%
Nekem forint alapú hitelem van, és még engem néztek hülyének, hogy magasabb egy kicsivel a törlesztőrészletem, mint a devizásoknak. Szívjanak csak, de ne a mi pénzünkből.
2011. aug. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

ma 23:02


Amíg ők fizettek kevesebbet, addig nem emlékszem, hogy jótékonykodtak volna mások javára. Nem, hanem lehülyézték azokat, akik forinthitelt vettek fel, meg büszkélkedtek azzal, hogy milyen nagy ház"uk" van és még külföldön nyaralni is tudnak a törlesztés mellett.


Most persze siránkoznak, és azt hiszik, hogy ez bárkit meghat.

2011. aug. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
72%

Mennyi bunkó, rosszindulatú, hülye ember van, aki a más anyagi helyzetével foglalkozik, és alig várja, hogy másoknak rossz legyen! De hát mindig van, aki mások kárán élvez.

Szerencsére mi fogjuk tudni fizetni a hitelt a továbbiakban is, úgyhogy nálunk nincs baj, bármennyire is fáj ez egyeseknek. De én soha nem is bántottam senkit azért, hogy mit, hogy vett fel, hogy éli az életét, hogy próbálta esetleg könnyebbé tenni és sikerült, vagy nem sikerült neki. Ezt meghagyom másoknak.

2011. aug. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
23%

"Mennyi bunkó, rosszindulatú, hülye ember van, aki a más anyagi helyzetével foglalkozik, és alig várja, hogy másoknak rossz legyen!"


A devizahitelesekre gondolsz, akik mások pénzét (az adófizetők pénzét) akarják megcsapolni, hogy a saját félresiklott spekulációjukból kimásszanak?

2011. aug. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
61%
00:06: Nem, sokkal inkább rád gondol, aki itt már majdnem elélvezett a devizahitelesek helyzete miatt.
2011. aug. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

ilyen hülyeségen veszekedni.

Mindenki oldja meg ahogy tudja. Sajnálom a devizásokat, de valóban benne volt, hogy emelkedhet. Szinte minden második családnak van hitele, kinek ilyen kinek olyan.

Ha az egyiknek segítünk akkor segítsünk a másiknak is. Nagyon sok forint-os is alig tudja fizetni, nekik miért nem akarunk segíteni.

Teljesen úgy néz ki ez a helyzet, mint a Cigány-magyar és deviza-forint, a cigánynak szinte minden jár a magyarnak semmi, a devizások is most a cigányt akarják követni, hogy nekik minden a forintosoknak meg semmi.


Itt csak azok az emberek járnak jól, akinek nincs semmilyen hitele sem.

2011. aug. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy mindenki oldja meg maga, ha pedig az állam valami rendeletet hoz, ne a mások kárára, a mások pénzéből tegye. Mi is magunk oldjuk meg a problémáinkat.

De akkor is undorító, ha valaki a másik baján élvezkedik. Vannak még olyan emberek, akik nem örülnek mások bajának és nem élvezik, ha mások esetleg rosszul döntöttek, vagy nem jött be a számításuk?

Lehet, hogy én vagyok a hülye, de nem tudok annak örülni, ha bárki is elveszti a lakását, vagy a megélhetését, vagy bármit.

Tényleg ez a magyar mentalitás: dögöljön meg a szomszéd tehene is!

Tényleg nem lenne szabad senkitől azért pénzt megvonni, hogy a másiknak legyen, ettől függetlenül szégyellheti magát, aki a mások szerencsétlenségének örül! Bár az ilyen embernek nevezett valamik ezt úgysem fogják felfogni.

Pontozzatok le, azzal majd jól kib..sztok velem! XDD

2011. aug. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
66%

"Amúgy az a frankhiteles, aki azt követeli, hogy mások adójából segítsenek neki, csak abban tér el egy segélycsaló cigánytól, hogy 100x akkora tételben játszik."


Nem teljesen, ugyan is őt a válság kényszeríti arra, h segítséget kérjen.

Egyébként nem kért volna, tovább dolgozott volna becsületesen és fizette volna a törlesztőt.

Ezt egy cigányra soha nem fogod tudni elmondani.

Hiába adsz neki ingyen lakást, leéli meg szétbombázza.

Elég gáz, h téged jobban zavarnak a devizahitelesek, mint a rabló cigányok.

2011. aug. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

Nem,de azt viszont tudtam hogy devizáról van szó amiből pillanatok alatt 130ról 200ra mehet az árfolyam aztán lehet lesni.Ez az egyik.

2.) Sokan azért vettek fel hitelt hogy menőzzenek az új suzukijukkal amit persze szalonból kell megvenni és a látszatát kelteni annak hogy ők milyen jól élnek..hát tessék most lehet sírni.

2011. aug. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!