Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy abban a...

Miért van az, hogy abban a városban a legnagyobb a bűnözés ahol legtöbb a roma?

Figyelt kérdés
Pedig én tisztességes becsületes embernek ismerem őkett. Legalább is itt sokan azt állítják.
2011. aug. 15. 20:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
36%

Mutass nekem egy statisztikát ami ezt érthetően bebizonyítja!

Tény, hogy van cigánybűnözés, de ne lázíts itt mert csak lehurrognak.

2011. aug. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
58%

elsőnek:ne akarj statisztikát a bűnözésről mert az csak összezavar.én valahol láttam egy statisztikát de teljesen félrevezető volt mert mindenféle bűncselekményt egy kalap alá vett (szimla darabszámként strigulázva) Márpedig kicsit se mindegy hogy az az adott bűncselekmény emberölés e vagy adócsalás.

Eme totálösszesített statisztika alapján az V. kerület már már Kőbányát meg Józsefvárost közelítette meg bűnözésben pedig szerintem nem éppen a Belvárosban félnénk sötétedés után hazamenni

2011. aug. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

épp ezért mondtam, mert egyértelműen nem lehet kimutatni

Amugy a legnagyobb bűnözés a Kossuth téri cirkuszba van

2011. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
33%
Na vajon miért...
2011. aug. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%

> Mutass nekem egy statisztikát ami ezt érthetően bebizonyítja!

Az a probléma, hogy ha valaki bármilyen cigányokkal kapcsolatos statisztikát akar készíteni, az rögtön primitív fasiszta állat.

2011. aug. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
92%

"Miért van az, hogy abban a városban a legnagyobb a bűnözés ahol legtöbb a roma?"


Hát ez a gonosz magyarok hibája, akik egyfolytában kiközösítik őket és szegények még lopni sem mehetnek el, mert nem nézik nekik jó szemmel...

Dolgozni nem lehet a kis szenteméknek, mert nincs hozzá kedvük. Hát mégsem járja, hogy Magyarországon a cigánynak dolgoznia és normálisan viselkednie kelljen, mint mindenki másnak! Mégis milyen degenerált fasisztoidok lennénk mi, ha ezt megkövetelnénk tőlük?

2011. aug. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

21:06


"elsőnek:ne akarj statisztikát a bűnözésről mert az csak összezavar."


Jó, akkor a statisztikák nem használhatók.


De akkor honnan a fenéből tudjátok, hogy hol a legnagyobb a bűnözés? Egyszerre ott álltok minden utcasarkon és számoljátok a bűncselekményeket? Hányat számoltatok össze?


És ha mondasz egy számot, akkor mondhatom, hogy nem hiszem el, mert statisztika?

2011. aug. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
25%

ma 21:13


Keményt, Jankyt stb., akik könyveket írtak tele cigányokkal kapcsolatos felméréssel, soha senki sem fasisztázta le.


Érdekes, hogy a jobbikosok sohasem idézik a cigányfelméréseket, csak azt bírják hangoztatni, hogy "nincs ilyen felmérés". Pedig van.

2011. aug. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
85%
Mert a romák élősködők,akik rajtunk élnek ráadásul még bűnöznek is.Van bőr a képükön...
2011. aug. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
73%

22:36


Szerinted melyik városról fogsz hamarabb hallani hogy gyilkosság/betöréses rablás történt.Miskolc vagy Győr?Szerintem egyértelmű.

2011. aug. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!