Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Esztergom és környékén lakom.1...

Esztergom és környékén lakom.14 éves vagyok, jövőre töltöm a 15-öt. Gondoltam hogy elmegyek nyárimunkára, csak nem tudok választani, mivel van pár nagyvállalat. Melyikhez érdemes jelentkeznem? Hol jó a fizetés?

Figyelt kérdés

- Forest Papír Kft.

- Holcim Hungária Zrt.

- Magyar Suzuki Zrt.

- Zoltek Zrt.

- Reneszánsz Zrt.

- Piszke Papír Zrt.

- Lábatlan Vasbetonipari Zrt.

- Hilltop Neszmély Zrt.


2011. aug. 15. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
16 evesen valahatsz munkat nyaron. varj meg egy kicsit
2011. aug. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
ja es meg annyi hogy nem tudom milyen cegek ezek de inkabb menj McDonaldsba vagy valami gyors kajaldab dolgozno nyari munkanak..vagy arulj limonadet
2011. aug. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mindegyikhez van kapcsolat.
2011. aug. 15. 23:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

első, 15 évesen nyári munkát vállalhat

kérdező: örülhetsz, ha bármelyikhez felvesznek...tudod ez nem úgy működik, hogy nagyon válogathatsz

2011. aug. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
tudom.
2011. aug. 16. 00:11
 6/6 anonim ***** válasza:

A 76%-os válaszoló írta jól: A betöltött 15. évtől már lehet munkát vállalni. Kiegészíteném: szülői hozzájárulással.


A fő probléma pedig tényleg az, hogy felvesznek-e. Ugyanis sok helyen, ahol diákmunkát hirdetnek, 18 év az egyik feltétel... Továbbá sok munkához nyelvtudást, vagy valamilyen végzettséget kérnek.


Nem esztergomi vagyok, nem ismerem a cégeket; mindenesetre szerintem érdeklődj előzetesen, hogy melyik az, amelyik egyáltalán szóba áll diákokkal. Amelyik igen, ott jövőre újra érdeklődhetsz, részletesebben is.


Léteznek iskolaszövetkezetek is az országban, akik diákmunkákat közvetítenek, megpróbálhatod azt is. /Google-lal rá tudsz keresni, van-e ilyen a környéketeken./

2011. aug. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!