Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a megállapításról a szélsőjobbal kapcsolatban? Több helyen is olvastam és a valóság is ezt támassza alá.

Figyelt kérdés

„szinte valamennyi európai országban megerősödött a szélsőjobboldal...”. A mondat azonban innen már egy szembetűnő felmentéssel folytatódik: „...de míg Nyugaton a multikulturális társadalmakban az ’igazi emberek igazi problémájával’ foglalkozva az iszlámellenesség lett a fő ideológia, Keleten a harmincas évekből ismerős fasiszta-barát pártok jelentek meg”.


[link]


2011. aug. 15. 23:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Ez így van.
2011. aug. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

> Mi a véleményetek erről a megállapításról a szélsőjobbal kapcsolatban?

Igaz.

2011. aug. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Teljesen igaz. Beszéltem egy Szerbbel nemrég természetesen interneten keresztül, és szóba jött ez a téma is. Ő azt mondta, hogy náluk az iszlám a mumus, sőt, a cigányokat nemhogy kirekesztik, de nekem azt írta, hogy szeretik őket. Ott máshogy viselkednek. Ezen kívül lehetett látni a norvég brieviket (így írják? nem fogok most rákeresni), ő is iszlámellenes volt. Magyarországon meg pont fordítva van.


Minden országnak megvan a maga mumusa, de mindenki mást tart veszélyesnek. De én tudod mit mondok? MINDEGYIK EGY IDIÓTA BAROM! Hülye összeesküvés elméletek, hülye ideológiák, 0 logika, csak nyomassuk a sza.r idézeteket, éltessük hitlert mert utáljuk a cigányokat (várjunk, én a kelkáposzta főzeléket utálom, nekem kit kell éltetnem?).

2011. aug. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

23:42


Micsurint! :-D

2011. aug. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%

Igen-igen!


Erősödik a szélsőjobb,úgyhogy húzzátok meg magatokat,viselkedjetek romák. Mert kilesztek pakolva nemcsak az országból de még európából is.

2011. aug. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"viselkedjetek romák. Mert kilesztek pakolva nemcsak az országból de még európából is."


NEm pont így volt. Nyugaton az Iszlám a fő gond. Ez olyan mint, hogy nálunk utaljak a zsidókat, míg Nyugaton (a legközelebb Ausztria) meg inkább a barátaik.

2011. aug. 15. 23:56
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos tényleg erősödik.

És igen, nyugaton az iszlámot gyűlölik, és Izrael a barát.

Kelete fordítva.

De ettől még ugyan olyan fasiszta mindkettő.

2011. aug. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

23:42


"Beszéltem egy Szerbbel nemrég természetesen interneten keresztül, és szóba jött ez a téma is. Ő azt mondta, hogy náluk az iszlám a mumus"


Nem Szerbbel, hanem szerbbel. Egyébként persze, hogy az "iszlám" a mumus náluk, konkrétan az albánok képében.

2011. aug. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

23:56


"Nyugaton az Iszlám a fő gond."


A nagy-britanniai bevándorlóknak kb. a fele lehet muszlim. A karibiak, fekete-afrikaiak és indiaiak nem muszlimok, a lengyelekről és románokról nem is beszélve.


Elég gyenge sztereotípia, hogy bevándorló=muszlim.


Persze a szélsőjobb a muszlimokkal tud a leghatásosabban riogatni. Ez azért jön jól neki, mert az iszlám olyan ellenségkép, amivel szemben a zsidók és a liberálisok támogatását is el tudják nyerni. Így a sajtó megértőbb velük szemben és antiszemitizmussal sem lehet vádolni őket.


A Jobbik nem 30-as évekbeli fasiszta, ugyan már, annak a pártnak még az állítólag történész elnöke sem tud sokat a történelemről, azt se tudja ott senki, hogy mi az a fasizmus. A Jobbik egyszerűen egy pancser társaság, nem ért a marketinghez.

2011. aug. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%

00:17

A hozzászólásodnak semmi értelme nem volt, és el se tudnád képzelni, hogy mennyire vagyok képes én totálisan lesz.arni, hogyha valamit nem írok helyesen.

2011. aug. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!