Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az uzsorás romák (az ellenőriz...

Az uzsorás romák (az ellenőrizetlen, rossz segélyezéseknek hála) a magyar adófizetőkből élnek. De miért jó a FIDESZ-nek, ha szétosztogatja az adóbevételeket segélyek, juttatások formájában ahelyett, hogy azt mondaná, hogy nincs?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 22:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

"Magyar vagyok, nem hazudok. 2007-8ban olvastam egy cikket, miszerint 1,5 millió cigány élt akkor az országban."


Jó, akkor csak elhiszel egy hazugságot és kritikátlanul terjeszted, meg még hozzá is költesz egy kicsit.

2011. aug. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Biztos h nem 200ezren vannak. A mi településünkon élnek 1100-an. Akkor Pesten, Debrecenben, Miskolcon mennyien?
2011. aug. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Nem a szegénység okozza a bűnözést, mikor tanuljuk már meg."


Nem okozza, hanem a kialakulás arányát erősen megnöveli. Nem azt írtam, hogy mindenki bűnöző lesz aki éhes. A róka is merészebb télen, amikor az erdőben nem talál elég élelmet. De valószinűleg nem mindenki látott itt még rókát például.

2011. aug. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Nem okozza, hanem a kialakulás arányát erősen megnöveli."


Nem feltétlenül. Magyarország legszegényebb településeinek jelentős részén pl. nulla a bűnözés. 2 perc gondolkodással rá lehet jönni, melyek ezek és miért van így.

2011. aug. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

13:21


"Biztos h nem 200ezren vannak. A mi településünkon élnek 1100-an."


Kik?

2011. aug. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!