Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi magyarok évente mennyit...

Mi magyarok évente mennyit siránkozunk általában?

Figyelt kérdés
Akár történelemről, akár a társadalmi, gazdasági, pénzügyi, stb. problémákról van szó.
2011. aug. 24. 21:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
ööö? Minden percben
2011. aug. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Foxyy ***** válasza:
81%
szerintem naponta, kétnaponta...
2011. aug. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
Nézz csak bele a kérdésekre adott válaszok zömébe. Minimum minden második válaszoló. És ez még messze nem az emberek többsége, ez csak a gy.k. A való életben is jellemző ez. Múltkor előttem vásárolt egy házaspár, és amikor fizettek, azt mondta az asszony hogy milyen drága minden, mi lesz így velünk. Közel százezret fizettek, majd beültek a vadiúj Toyota Avensis - be. És ez nem is egyedi eset. Elég sok gazdag ismerősöm van, és vannak közöttük akik rendszert csinálnak abból hogy turkálóban vásárolnak, és alkudnak!!!!!! Be nem mennék egy turkálóba vagy akár egy kínaiba, eszembe nem jutna sopánkodni amikor vásárolok hogy mi mennyibe kerül, elvégre ha nem kell foglalkoznom mennyit költök magamra meg a családomra, akkor én ezt egyszerűen nem értem. Van valaki aki szintén jól él, és mégis szeret siránkozni és turkálóban vásárolni? Ha igen, ossza már meg velem hogy mi ebben a jó.
2011. aug. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%
Én sohasem siránkoztam még egyetlen percet sem, és más magyar emberek esetén sem tapasztaltam még ilyet. Tehát nullát.
2011. aug. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem az év 365 napjából 366 napot. Persze csak irónia volt. :) De rengeteget, bejárósként hallom a buszon, vonaton, hallom az egyetemen, az utcán, a menzán, a munkahelyen, a szüleim vállalkozásában, az ismerőseim körében... mindenki csak mondja-mondja, de ami a legidegesítőbb: hogy nem tesznek ellene semmit! Én ha rossz helyzetben vagyok, minden áron ki akarok onnan törni és harcolok érte... sokan még arra buzdítanak, különösebb idősebbek, hogy mindig törődjek bele abba, ami van... de én nem... sokan ezért akaratosnak és hisztisnek tekintenek, holott ez csak céltudat és határozottság. Ez hiányzik sok emberből ebben a országban, amit hozzátennék, Ausztriában és Szlovániában látok bőven, ott valahogy más a mentalitás.
2011. aug. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha azok az emberek nem mennek sehova akik képesek küzdeni azért hogy itt jól élhessenek. Csak ne küld az ilyeneket sehova.
2011. aug. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Kolopele, a helyzet az, hogy siránkozni sokkalta könnyebb és ez a vérében is van ennek a nemzetnek. Ha a siránkozásokért fizetnének-nem is keveset-, Magyarország már rég a milliomos államok táborát gazdagítaná.
2011. aug. 24. 23:53
 8/19 anonim ***** válasza:
61%

Én semennyit.


A GYK-t ellepő "Kádár népe" vagy más néven "Hofi népe", más néven "kisemberek" viszont reggeltől estig mást sem csinálnak, mint siránkoznak. Többek között azért siránkoznak ennyit, mert a nagy siránkozásban nem érnek rá javítani a helyzetükön, így mindig marad siránkoznivaló. Öngerjesztő folyamat.

2011. aug. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%

Nem kellene arra büszkének lenni, hogy szerencsétlen, bőgös, hisztis nép vagyunk stb... Én nem vagyok ilyen kis nyomorult, nem is tudom milyen. Jobb lenne, ha a magyarok inkább büszkék lennének arra, hogy magyarok, a sok hasznos dologra, amit adtak a világnak, a kultúrájukra stb... Nem szeretem ezt, hogy mi vagyunk a felsőbrenűek, hőbörgünk, de csak a sz..r marad nekünk vesztesként, minket sajnálni kell, mert nyomik vagyunk.

Pont ezért nem szeretem sem a Himnuszt, sem a Szózatot. Lehetne sokkal normálisabb. Nem mondom, hogy selejt csak nem tetszik egyes részei. Mindegy. Ne legyünk már egy Isten verte nép.

2011. aug. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
"Többek között azért siránkoznak ennyit, mert a nagy siránkozásban nem érnek rá javítani a helyzetükön, így mindig marad siránkoznivaló." Azóta sem bírom a nevetést abbahagyni, pedig marhára fáj a fogam, a reggel meg még olyan távolinak tűnik.....................
2011. aug. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!