Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma is a FIDESZ-re szavaznál?...

Ma is a FIDESZ-re szavaznál? Miért igen vagy nem?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 07:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
59%
Ma sem szavaznék a FIDESZ-re, és korábban sem szavaztam. De most már mindegy is lesz, hogy kire szavazunk, a FIDESZ-uralom akkor is eltarthat vagy 40 évig. Itt maradnak a kétharmados törvényeik, az alaptörvényük, ja és a 12 évre mindenhova kinevezett embereik. A másik meg az, hogy milyen játék az, amiben én is játszok, és a szabályait is én határozom meg. Tudok én egy ilyen játékban veszteni? Majd olyan választási törvényt írnak, amiben csak ők lehetnek a nyertesek. Meg lehet oldani.
2011. aug. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
84%
Hatalmasat csalódtam a Fideszben...ennyi pénzt, amennyit a Fidesz kivett az emberek zsebéből, még egyik sem vett ki, ráadásul ilyen aljas módon. Gondolok itt a magánnyugdíjakra pld.
2011. aug. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
80%

1997 óta tökmindegy kire szavaznak az emberek, kirakatpolitika megy mindenhol...


Egyszerűen nincs ütőlap a kormány kezében amivel bármin is tudna változtatni, mert már mindent eladtak, elzálogosítottak, és egyetlen bevételi forrásuk az adószedés.


Innetől meg max csak igérgetni lehet, és ez mostmár így is fog maradni..


Bábállam lettünk.. Magyarország egy bábállam..

2011. aug. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
79%
Mellesleg sztem idő kérdése, mikor ébrednek erre rá az emberek, és 2 eset lehetséges, vagy újabb forradalom lázongás összecsapás, vagy egyszerűen szépen lassan mindenki elsunnyog külföldre, és új életet kezd, max azok maradnak akik már öregek-..
2011. aug. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
80%

Kiegészítem, azok is maradnak, akik még képesek itthon megélni mások nyomorából, és dolgoztatni őket 60-70 ezer forintokért aztán a munkájuk termékét eladni külföldre vaskos euróért, az itteni adózást meg kikerülni ilyen oylan cselekkel.



Leginkább azt tartom durvána, és szerintem nagy szerepe van ebben annak, hogy itt tartunk, hogy pl a könyvelőknél az az általános bevett szokás, hogy attól jobb egy könyvelő, ha minnél hatékonyabban tud adót megspórolni meg kikerülni és "spórolni" a vállalkozásnak...


Nem tom ezeknek biztos nem tanítanak etikát...


El lehetne gondolkodni ezen.

2011. aug. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
20%

ma 07:49


Mennyi pénzt vettek ki a zsebedből? Tettél feljelentést?

2011. aug. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom könyvelőknek van e kamarájuk, de én csinálnék egyet, és egy etikai bizottságot is, és rendszeresen ellenőrizném őket és amelyik könyvelő kapható a korrupcióra, vagy egyenesen ajánlgatja a kiskapukat és ezzel lobbizik annak bevonnám a tevékenységi engedélyét aztán mehetne kapálni!!


Ha valakinek nem éri meg vállalkozni akkor ne vállalkozzon, de azért ne kezdjen bele, hogy szívja a társadalom vérét...

2011. aug. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
89%

Kár ilyen korrupciós és lopásos ügyeket emlegetni,gyerekek,nézzétek meg az előző kormány mennyit lopott....

40 éves uralmat is kár emlegetni negyven nyolc év álszocializmus után...hagyjál már......


Ettől függetlenül az Egyikre Sem Pártra szavaznék.

2011. aug. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
86%
Semmiképp
2011. aug. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
65%
A FIDESZ ÉLETEM LEGNAGYOBB CSALÓDÁSA! most már nagyon vszinű a jobbikra szavaznék! (de hogy ők is képesek lennének-e normális szintet létrehozni vagy még jobban elszúrnának mindent nem tom).
2011. aug. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!