Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » JOBBIKOSOK! Melyik pártra...

JOBBIKOSOK! Melyik pártra szavaznál inkább, ha csak kettő lenne: Fidesz, MSZP?

Figyelt kérdés
A kérdésem leginkább arra irányul, hogy egy Jobbikos képes lenne-e csak azért az mszp-re szavazni, hogy a fidesznek ne legyen 2/3, ugye nem??
2010. ápr. 14. 18:19
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Én Jobbikos vagyok, rühellem a fideszt is, meg az mszp-t is, de akkor inkább legyen inkább a fidesz.

Pont olyan helyzetben vagyok itt a XXI. ker-ben, hogy a Jobbik részt vehet a 2. fordulóban Budapesten, most viszont nem szeretném, hogy az mszp visszalépése miatt az LMP megelőzze a fideszt (persze erre hihetetlen kevés esély van, de azért....most a fideszre fogok szavazni.

2010. ápr. 14. 18:22
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
Fidesz-re szavaznék
2010. ápr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%
otthon maradnék,csak a nevükben mások amikor titoktartást "kell" fogadni nagyon egy húron pendülnek.nesze neked elszámoltatás.
2010. ápr. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%
Nem mennék el szavazni, de ha annyira muszály lenne, akkor inkább a Fideszre.
2010. ápr. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
68%
Ha csak e kettő közül kéne választani inkább Fidesz, mert az ő értékrendjük inkább közelebb áll az enyémhez. Egyébként ha a Jobbik bekerült a 2. fordulóba, ott az LMP nem tudott (csak 3 kerül be elvileg), tehát értelmetlen a Fideszre szavazni, mivel nem abban a kerületben lépnek vissza az MSZP-sek az LMP javára.
2010. ápr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
63%

18:25

látszik hogy fogalmad sincs a titoktörvény lényegéről... Államtitokról hallottál már? Mert ezzel a törvénnyel ezeket szabályozzák. Ha az mszp titkosítja valamelyik piszkos ügyét, azt senki nem veszi komolyan rajta kívül...

2010. ápr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
83%
Ha már nagyon muszáj akkor Fidesz.Mszp-re akkor sem ha megkínoznának.
2010. ápr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem lenne a jobbik, akkor nem mennék el szavazni.
2010. ápr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
68%
Inkább a Fideszre, de csak ha muszáj.
2010. ápr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
79%
Akkor természetesen a Fideszre szavaznék, mivel nem vagyok csőlátó, és belátom, hogy itt sok forog kockán.
2010. ápr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!