Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek helyes volna-e,...

Szerintetek helyes volna-e, Horthy Miklós kormányzónak szobrot állítani a parlamentnél?

Figyelt kérdés

"(Jobbikos képviselők)...követelik Károlyi Mihály szobrának eltávolítását, illetve nehezményezték, hogy Horthy Miklósnak nincsen szobra."


innen:


[link]


2011. aug. 29. 13:00
1 2
 1/20 bitangbigtank ***** válasza:
69%
Nem tudom mennyire igaz a hír, de ha már Krályi vagy Horthy között kéne választani akkor Horthy
2011. aug. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
36%
Aki tisztában van Horthy pályafutásával, az nem akar sehol sem szobrot emeltetni neki.
2011. aug. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
59%

> Aki tisztában van Horthy pályafutásával, az nem akar sehol sem szobrot emeltetni neki.


Aki tisztában van Horthy pályafutásával, az nem késlekedik szobrot emeltetni neki.

2011. aug. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%

"Aki tisztában van Horthy pályafutásával, az nem akar sehol sem szobrot emeltetni neki."


Egyetértek. Horthy kormányzói pályaafutása dicstelen véget ért, Magyarország számára pedig újabb nemzeti katasztrófát hozott. Amiben sajnos az ő elhibázott döntéseinek is nagy szerepe volt.


Ettől függetlenül Károlyi szobrának eltávolításával egyetértek. Nemzetvesztő volt ő is. A szocik kereshetnének maguknak más történelmi példaképet, mert Károlyi bizony elég gáz.

Ahogyan Horthynak is a normális jobboldal számára vállalhatatlannak kellene lennie.

2011. aug. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem hagyjuk a huszadik századi politikusokat, túlságosan is megosztó és ellentmondásos a megítélése szinte mindegyiknek. Van elég történelmi alakunk a többi 900 évből is, válogassunk onnan, az elmúlt 100 évet pedig felejtsük el.
2011. aug. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 escrogar ***** válasza:
59%
helyesnek tartom, szorgalmazom.
2011. aug. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
42%
Én ellenzem! Sőt ellenzem, hogy bármelyiknek is abból az időből és abból a körből!
2011. aug. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem inkább Szálasi szobrot kéne állítani.

Sok hibát elkövetett Szálasi is de ő mindig a magyarok érdekeit nézte nem úgy mint a mostani, parlamentben ülő képviselők nagy része.

2011. aug. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem sincs semmi baj Horthyval. Megérdemelne egy szobrot.
2011. aug. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
45%
Horthy egyedül többet tett Magyarországért, mint az összes Habsburg együttvéve.
2011. aug. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!