Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol fog dolgozni az a 150...

Hol fog dolgozni az a 150 ezer "rokkant" nyugdíjas akit a kormány vissza akar vezetni a munkaerőpiacra? Vagy egyszerűen csak nem akarnak fizetni és az már nem érdekli őket, hogy miből fognak megélni? Így is fél millió munkanélküli van.

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 18:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
96%
A 380 000 rokkantnyugdíjasból 220 000 főt akarnak visszaküldeni dolgozni. A jelenlegi ellenőrzések alapján 1500-ból 150 esetben indítottak eljárást (10%!). Így nem lesz meg az 220 ezer... Lehet, hogy mégsem minden második rny-as csaló... majd kiderül.
2011. aug. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
88%
soknak tudod hogy van rokkant nyugdíja? lefizette az orvost vagy színlelt vmit csak h ne kelljen dolgozni
2011. aug. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
84%

18.36: A hajléktalanság problémájára is megvan a megoldás. Fideszes képviselők beterjesztettek egy törvényjavaslatot, hogy 150 ezer Ft-ig terjedő pénzbírsággal vagy elzárással lesz sújtható, aki a közterületen való lakás tilalmát ismételten megszegi. Itt van a parlament honlapjáról:


[link]


A fővárosban már most is szabálysértés a közterületen való lakás azaz a hajléktalanság a FIDESZ jóvoltából, de a helyi rendelet csak 50 000 Ft-ig terjedő pénzbírsággal sújtja. Ezt akarják most szigorítani és országossá fejleszteni.

2011. aug. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 doboszoli ***** válasza:
79%

19:19-esnek

Én is láttam a műsort, ráadásul a Hír-Tv-ben adták le először.Hát ez nem jött össze Viktoréknak.

Elhintették-számítva a népszerűségre-, hogy a segélyre(fideszül közmunkára) toloncolt nyomorultak, mekkora pénzt visznek el a nehezen megspórolt(Audi helyett snassz Super B)államkasszából.

Erőszakos (gondolom teljesen pártatlan) vizsgálat, és az eredmény 10% gyanús, talán 5 fő ténylegesen visszaminősített.

Ám eltart a vizsgálat jónéhány apparátust, csodagépet, meg a jóisten tudja.

Gratulálok, takarékosság Fidesz módra!

Természetesen akik helyeselték az ötletet, buzgón bólogattak a Vezérnek, most majd mélyen hallgatnak.

Vagy nem???

2011. aug. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 doboszoli ***** válasza:
65%
Na ilyenekről beszélek, mint ez az 59%-os.
2011. aug. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
90%

Igen, a szokásos látszatintézkedés ez is :(

És mondjuk ha azt is megnézzük, hogy fél év alatt vizsgáltak meg 1500 embert... ne ez tényleg eltart egy darabig (szó szerint "eltart" valakiket, ahogy előttem mondották).


Én egyre elkeseredettebb vagyok, mert azt látom, hogy senki nem képes ez ellen tenni... Legalább lenne annyira aktív az ellenzék, mint a Fityesz volt az elmúlt években, köpködtek mindenkire orrba-szájba... hátha most is több minden kiderülne ezekről is (mert nyilván nem szentek) és talán az emberek felébrednének végre!


Nekem még mindig az egyik első "intézkedés" miatt fájdul meg a fejem, amikor közölte V, hogy 30 milliárdot ad Debrecennek focipálya építésére.... azt hittem leesek a székről! És senki nem tette szóvá!

Hát mennyi mindenre lenne az most elég (mondjuk ha csak azt nézzük, hogy 100 milliárd hiányzik a 3%-hoz, harmada máris meglenne, nem kellene rettegni, hogy megint mit húz ki a zsebünkből).

2011. aug. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
90%

"Tegnap mutattak be egy nőt akit visszaküldenének a munkába, úgy hogy állni se tud sokáig."


Igen. A jó múltkor meg tolószékes ember volt a tévében, a fél keze amputálva volt, visszavették fa rokkantságiját, mondván, egy kézzel tud dolgozni.

Abszurd!

Sajnos annak nincs munkája, aki egészséges, fiatal..hogy tudnának munkát adni egy sérült embernek???!!

2011. aug. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 doboszoli ***** válasza:
80%
Igen,és a bárányok hallgatnak...
2011. aug. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
87%
Igen, tömeges volt a rendszerváltás után a pénzen vett rokkant nyugdíj, DE könyörgöm azok az emberek mára már rég elérték a rendes nyugdíj korhatárt vagy már nincsenek az élők között! Az utóbbi években már elég szigorú feltételekkel igazolták a rokkantságot. Természetesen mindig vannak potya utasok, de azért most kiderült, hogy közelről sem annyian, mint az a Fidesz előadta.
2011. aug. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 doboszoli ***** válasza:
77%
Ebből a szempontból még nem néztem a dolgot. Igazad van kedves utolsó válaszoló.
2011. aug. 30. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!