Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy kőfaragói céghez mekkora...

Egy kőfaragói céghez mekkora tőke szükséges?

Figyelt kérdés
Gépek, berendezések, bánya( vagy engedély ) csillék, tehergépkocsik, telephely, daru
2011. aug. 29. 21:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

El sem tudod képzelni, annyi!

- Gondolj bele: Csak az Orbán Viktor apjától vásárolhatod a követ, - ha sikeres "vállalkozó" akarsz lenni.

2011. aug. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
xD. Gánti dolomitbánya?:D
2011. aug. 30. 17:47
 13/16 anonim ***** válasza:
"Áhhh, dehogy!"
2011. aug. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

ilyet még nem nevettem a politika topikba, mint a válaszok:D

Kérdező, életemben követ nem faragtam de azt tudom, hogy ahhoz egy dbcsille nem kell, sőt még daru se hacsak nem mounteverestet akarod kifaragni életnagyságban

Majd mikor kőfaragóvá válsz, szépen elmész dolgozni valakihez, tanulod a szakmát, tapasztalatot szerzel ha lesz pár 100ezer forintod, akkor veszel egy nagy követ és faragsz belőle valamit, kész a cég:D

2011. szept. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A szerszámokon kívül először vásárolj egy 170 x 60 x 60 cm-es kőtömböt. Faragd ki belőle Orbán Viktort. Mikor készen leszel hívd meg személyesen az avatására. Utána kérdezd meg, hogy Magyarországon hány darabot kíván felállíttatni és zsinórban gyárthatod. 20 évig lesz bebetonozott munkád. Ügyesen gondolkodsz!
2011. szept. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem te eltévedtél a kérdéseddel. A folyosó végén balra a 3. ablak kérdezd a szemüveges nénit.
2011. szept. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!