Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyi pénz (töke) szükséges...

Mennyi pénz (töke) szükséges egy közért elindulására?

Figyelt kérdés
Nyitni szeretnék egy közértet.Körülbelül szerintetek mekkora tökének kell hozzá lenni-e?Mennyi idő alatt térül meg a bele fektetett pénz?
2011. okt. 29. 12:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
35%
40 millió minimum és 40 év hogy nyereséges legyen
2011. okt. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nyiss inkább vegyes kereskedést és utána, ha lesz bőven tőkéd, nyiss közértet.
2011. okt. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem ilyen nagy közértet szeretnék mint pl interspar.Hanem Mondjuk Kobányán vagy Kispesten vagy Csepelen egy ilyen kisebb boltot.Esetleg még a sztriptíz báron gondolkodtam de arra manapság szerintem nincs pénze az embereknek
2011. okt. 29. 12:51
 4/20 anonim válasza:
miért nem nyitsz egy restit egy olyan városban ahol erre igény van! ha már üzletet nyitsz légy biztos abban ,hogy nyereséges lessz! ha nincs elég tőkéd akkor bérelj helyet... így ha buksz is kevesebbet! :) kölcsönt ne vegyél fel szerintem semmiképp...
2011. okt. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Szia!

Ez étterem akar lenni (resti) mert ahhoz sajna nem értek.Hát a nyereség szempontjából azért gondolkodtam ezen a 3 helyen mert közel van de igazad van.Pl Vidékre kellene csinálni egy boltot mert ott szinte minden drága.Így ha én olcsóbban adnák szinte mindent 10-20-50Forintokal akkor lehet több esélyem lenne.Mondjuk Bpest körzetében egy 50-60Kmre

2011. okt. 29. 13:07
 6/20 anonim válasza:
50%
Úgy tudom 40 millíó forint szükséges.
2011. okt. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Hát ha tényleg 40milló Forint kell egy kis bolthoz akkor azt max 90évesen tudnám megnyitni
2011. okt. 29. 13:20
 8/20 anonim ***** válasza:
55%
Miért, mit gondoltál, mennyi kell? :D Amúgy manapság már nem éri meg ilyen boltot nyitni szerintem, pláne nem a világválság közepén. A kis közértek sorra mennek tönkre, versenyképtelenek a nagy áruházláncokkal szemben, mivel ott nagyobb választék van mindenből, ráadásul országos hálózatban olcsóbban is tudják adni.
2011. okt. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
hát egy 8-9 millióra.5millió az árúra a többi a bolt megnyitására mint pl üzlethelyiség bérlés.Nem tudom de itt Kispesten a környékünkön van 4közért és mind üzemel és kb 1-2 sarokra vannak egymástól
2011. okt. 29. 13:29
 10/20 anonim ***** válasza:

Kocsmát kell nyitni.

Hallottál már olyat, hogy kocsma csődbe ment???

2011. okt. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!