Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha minden rendben lenne az...

Ha minden rendben lenne az országban, nem lenne ekkora indulat egymás különböző politikai nézetei iránt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha nem lennének hatalmas vagyoni különbségek és lenne több munkahely ahol nem minimálbérért kell dolgozni akkor az emberek többsége elégedett lenne
2011. aug. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem! Ha általános jólét lenne, nem is érdekelné az emberek többségét a politika ilyen szinten!
2011. aug. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bix ***** válasza:
100%

ha nem lenne ekkora indulat egymás politikai nézetei iránt akkor minden rendben lenne az országban.


én lesz@rom hogy fidesz vagy mszp vagy jobbik/neoliberáliszsidócigánypárt, csak az országot akarja előre vinni. jelenleg a parlamentben is inkább egymásnak tesznek keresztbe, csak hogy még ha véletlenül jó is lenne az öltet ne sikerüljön, nehogy újra megválasszák őket.


ha az lenne a cél hogy alkossunk, nem az hogy sz@rrá lopjuk az országot, akkor jutnánk valahova. de ahhoz félre kéne tenni egy csomó dolgot...

2011. aug. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bix ***** válasza:
100%

nem nem rájuk értettem, ez egy elég jól behatárolható "nekemaztántökmindegyhogymitképviselnek" című párt, amivel azt akartam kifejezni hogy teljesen mindegy hogy kik és mit akarnak, ha az elsődleges cél az előrejutás és hogy jobbá tegyék az országot akkor tőlem lehet liberális zsidó vagy cigány is. nem érdekel.


de te szépen definiáltad értelmi szinted, világnézeted, és úgy általában a neveltetésed hiányosságait. gratulálok hogy ilyen primitív vagy, és sikerült megmutatnod hogy te egy igazán körültekintő és alkotni vágyó szavazó vagy aki nem elvakult és agymosott.


halottról meg vagy jót vagy semmit. köszi.

2011. aug. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 doboszoli ***** válasza:
100%

bix!

Édesanyád nyugodjon békében, a 41%-os meg egy..... nem minősítem, mert kitiltanak.

2011. aug. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nemhogy indulat nem lenne, de senki nem is foglalkozna a politikával.
2011. aug. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
De lenne. Akkor meg azért nem szeretnék egymást az emberek, mert mondjuk nekem van 500 milliós vagyonom, a másiknak meg csak 400 milliós, akkor ezért a 100 milliós különbség miatt tudna megölni a legszívesebben. Tegyük fel hogy a Fidesz adótörvénye okozza ezt a kis különbséget az én javamra, vagyis akkor én ugyanúgy szemét Fideszes lennék. A magyar az ilyen, ezzel nincs mit kezdeni. Persze akadnának kivételek, de az eddigiek nem azt mutatják, hogy ez lenne a többség.
2011. aug. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!