Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ózd példája rávetíthető az...

Ózd példája rávetíthető az egész országra? Lehet hogy csak azt kell megnézni hogy mi történik Ózdon, és az fog lejátszódni az egész országban?

Figyelt kérdés

Miközben húsz éve képtelen kezelni a szocializmus borzalmas örökségét Ózd, a válság és a rossz politikai döntések tovább lökték a lejtőn Borsod megye egyik legszegényebb települését. A cégek sorra hagyják el a várost, amit a középosztály, a szakképzett réteg is követ. A rendszerváltás óta 14 ezer ember menekült el a reménytelenség városából.



[link]


2011. okt. 22. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
A keleti országrészben nagyon sok helyen ugyanez lesz (és már van is), de Pesten és a nyugati részeken nem lesz ilyen, vagy maximum nagyon sokára.
2011. okt. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ózdot nem a fidesz teremtette,és tette tönkre.
2011. okt. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

""Ózdot nem a fidesz teremtette,és tette tönkre.



Hogy jön ide a fidesz?


Az elmúlt 20 év tette tönkre.

2011. okt. 22. 11:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem ott van az a rengeteg roma? Ki akar közéjük keveredni? Vagy ők lennének a vásárló erő? Nem hinném.
2011. okt. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bakker, igen, sok itt a roma. Ez egy dolog. ÍZIG VÉRIG MAGYAR VAGYOK, kitűnő tanuló, tisztelem a törvényt, állampolgári jogaimmal élek, és ezzel együtt tisztában vagyok a kötelességeimmel, nem lopok, nem csalok, nem öltem embert, nem vagyok drogos ÉS MÉGIS ÓZDON ÉLEK!!! És rengeteg embert ismerek, aki kedves, emeberséges, lojális, és hova tovább, ŐK IS ITT ÉLNEK!!! Miért kell ennyire lealacsonyítani, és a "mindenki egy ****szott cigány Ózdon" kalap alá venni minden egyes emberi lényt, aki itt él? Mert én ezen az oldalon eddig csak ezt láttam.
2014. aug. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!