Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor jön el Magyarországra...

Mikor jön el Magyarországra az a idő, amikor a magyar embert nem rasszistázzák le egyből, ha meggyűlt a baja a romákkal, hanem végighallgatják és ki is vizsgálják az ügyét úgy ahogy kell?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
jó sokára:) szerintem ez a helyzet javulni már nem fog, a cigányságnak egyre nagyobb "hatalma" lesz. nekem pár évvel ezelőtt még semmi bajom nem volt velük, de ami mostanában folyik, főleg a lakóhelyemen (60% roma), az már kegyetlen.
2011. szept. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 tetris ***** válasza:
83%
Ha a romakérdésben nem születik valami megoldás, előbb-utóbb polgárháború lesz.
2011. szept. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
majd ha tényleg nem lesz a nagy része rasszista.
2011. szept. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Roma? Én mindig a cigány szót használom. Vagy azt nem lehet? Akkor én is rasszista vagyok?
2011. szept. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Nem lesz polgárháború, mert a magyarok sajnos elpuhult töketlen barmokká lettek amortizálva.


Köszönjük, és ezúttal gratulálunk is nagyszerű politikai vezetőinknek ezért a nagyszerű előhaladásért.


Amíg a törvények csak a kissebbségeket védik (a többséget pedig persze soha), addig a helyzet nem fog javulni.


Ahhoz, hogy ezen változtassunk, országszintű népi mozgalomra lenne szükség, amit egyre nehezebb megvalósítani, mert a lakosság nagyrésze nem mer lázadni a rendszer ellen, elfogadta, hogy a helyzet rossz, és nem is akar ezen változtatni, illetve egyszerűen csak lusta, vagy úgyérzi, hogy tökmindegy.


Véleményem szerint egyik pártnak sem szabadna a parlamentben maradnia, egész egyszerűen azért, mert két csoportra lehet osztani őket.


a, Azok a pártok, melyektől már eleget kaptunk ahhoz, hogy felismerjük inkompetenciájukat az ország becsületes vezetésére, aminek oka korruptságuk és önzésük határtalan mivolta, valamint az a tény, hogy személyes érzelmeiket előtérbe helyezik az ország érdekeihez képest. Ide a Fidesz és az MSZP tartozik szerintem. Valamint az LMP-t is idesorolnám, mert bár új párt, valójában az SZDSZ örököspártja (Az ideológiáját viszik tovább)


b, Azok a pártok, akik bár változásokat hoznának az országba, túl radikálisak, éppen ezért sokan hezitálnak, hogy rájuk szavazzanak. Ide a Jobbik tartozik. Én majdnem rájuk szavaztam, de aztán meggondoltam magam. De megbántam. Inkább rájuk kellett volna. Bár nagyon sok mindenben nem értek velük egyet, ők valószínűleg legalább felfrissítették volna a politikai életet, valamint elősegítették volna egy igazságosabb rendszer megszületését.


Tehát hogy a kérdésre válaszoljak: Majd akkor, ha igazság lesz Magyarországom, és nem abból fog állni mindenkinek az élete, hogy bemagyarázza magának és másoknak, hogy rasszista azért, mert megvédte magát.

2011. szept. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

szerintem tehet róla a cigányság, hogy sokan utálják őket

a politikusokat sem azért gyűlölik sokan, mert csak hanem azért, mert tönkretették az országot

ha a cigányság nem tenne semmit azért, hogy utálják őket, akkor nem utálnák őket

2011. szept. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%

"Szóval szerinted a rasszistáknak ne legyen jogaik?"

De legyenek, de nekem is legyen jogom lerasszistázni őket.

2011. szept. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
főleg ha véletlenül nem is rasszisták
2011. szept. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy miképpen kezeled az ügyet amikor meggyülik a bajod a romákkal.


Családomban 2x kellett rendörséghez fordulni és feljelentést tenni. Mind a 2x romák voltak az elkövetök. Mégsem rasszistázott mimket senki. Ezt a kártyát nem kevertük bele az ügybe.


A rendörségre biztuk a dolgot és jo munkát végeztek!


Az elsö elkövetö börtönbe került és az eltulajdonitott érték vissza hozzánk. (Jut eszembe az Antall féle elsö NEMZETI kormány emely kormány vezetö pártjának a föideologusa a Csurka sz.arházi volt, amnesztia törvénye alapján az elkövetö 2 hónap múlva szabadult!!!)


A második esetben a roma elkövetö visszafizette az összeget. Persze a rendörség elbeszélgetett vele... Jobbnak látta ezt a megoldást.

2011. szept. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az amnesztia törvényt Antall Jóska kókler csapata akkor hozta amikor Csurka sz.arházi még föideologus volt az MDF pántlikás, nemzeti bögatyás, fütyülöbarackos jobboldali kormányban.
2011. szept. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!