Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Erről a cikkről mit gondoltok?

Erről a cikkről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
[link] Ne azt nézzétek,hogy a kurucról van...(ha valaki beleakar kötni akkor inkább ne is válaszoljon...)
2011. szept. 2. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nos ez ehhez hasonló dolgokkal kapcsolatban mindigis vegyesek voltak az érzelmeim. Kétségtelen tény hogy napjainkban egy zsidót csakis egy zsidónak van joga kritizálnia az úgynevezett nyugati civilizáción belül. Noha elhiszem, hogy tényleges problémaként fogja fel az általa említett jelenségeket, mitöbb ténylegesen helyteleníti, bírállja azokat, a cionista zsidóság ezt is maga oldalára tudja állítani. Szerintem ezt az embert szándékosan hagyják beszélni amolyan "gőzleeresztő szelep" funkciójaként, mint amilyeneke léteztek/léteznek nálunk is. Például ott a MIÉP példája az akkori vezetés részéről, hogy "Elégedetlenkedik a nép? Na jó, kaptok egy kis szélsőjobbot ahol leereszthetitek a gőzt". Őt ilyen tekintetben úgy használlják ki, hogy "Elegetek van a zsidókból? Kaptok egy olyat aki kritizálja őket, hogy objektív maradjon a véleményetek a zsidóságról". Az izraeli vezetés számára teljesen világos, hogy valós veszélyt nem jelent ez az ember számukra, a vezetés mindenféleképpen azok kezében marad, akik nézeteit nem osztják, ugyanakkor akik esetleg neheztelnek a zsidókra azok esetleg még ha csak tudat alatt is de enyhítenek nézeteik egyoldalúságán.


Én nem vonom kétségbe ennek az embernek a meggyőződését, de tisztán látom, hogy egy szem hó nem csinál telet a pokolban. Nem mellesleg a zsidók soha nem fognak békében élni, mert még ő maguk sem titkolják, hogy ha nem üldözik őket, akkor képtelenek összetartani.

2011. szept. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

"Baumannak ahhoz is volt bátorsága, hogy szóba hozza az ún. holokauszt kérdését. Izrael „előnyt kovácsol a holokausztból, melyre hivatkozva legitimálja elfogadhatatlan tetteit” – közölte."



Na most megkapom, hogy ronda antiszemita, szélsőjobbos náci vagyok, de ezzel a részel én speciel egyet értek!


Meg azért itt-ott van bent igazság bőven!

2011. szept. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!