Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok erről a Jobbikró...

Mit gondoltok erről a Jobbikról szóló cikkről? (link)

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 28. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Lárifári. Az Irányítók... Hallod, ebben az a butaság, hogy akárhogy történik bármi mindent az Irányítókra lehet fogni. PL: Ha van veszekedés és forradalom akkor azt mondják,hogy "oh jajj hát ez jó az Irányítóknak mert egymást tépjük". Ha viszont valahogy (bárhogy) eldőlni látszik végre valami akkor meg "oh jaj hát ez biztos az irányítók érdekeit szolgálja".


Nem kell ennyire elvonatkoztatni. Felesleges. Egy a lényeg: Magyarország a magyaroké és a magyarok Szebb Jövőt akarnak!

2010. márc. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy egy mezei blog mennyire belelát egy párt belső ügyeibe...
2010. márc. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A blogok soha nem objektívek!
2010. márc. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Megint egy zaftos kis összeesküvés elmélet.

Már várom, hogy mikor jön az, hogy Orbán, Navracsics, Mesterházy, Gyurcsány, Vona és Morvai együtt piknikezik a Városligetben Dávid Ibolyával és Bokrossal minden héten és a kavijárt kanalazva azt beszélik meg, hogy hogyan zsebelik ki mégjobban az országot és amikor már minden bedől, akkor melyikük karibi villájába költözzenek.

Szánalmas

2010. márc. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy vannak benne érdekes gondolatok, de a szerzőnek nem ártana kicsit szüneteltetni a tudatmódisítókat. Különben ha tényleg léteznének az "Irányítók", akkor én arról nem szeretnék tudni:)
2010. márc. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem olvasom el, mert csak egy blog.
2010. márc. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én olvastam ezt a blogot és az elején tök jókat írt sztem teljesen korrekt dolgokat aztán egyszer csak elkezdett hadoválni az irányítóktól meg Atlantiszról:D
2010. márc. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!